Stand-up: Darek Gadowski & Harry Zalewski
OKSiR - Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świeciu

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

sam. 09/12/2017 de 20h00 à 22h00/strike>

OKSiR - Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świeciu
ul. Wojska Polskiego 139
86-100 Swiecie
Poland
Stand-up w Świeciu - tylko dla dorosłych (18+)!
9 grudzień 2017, godz. 20:00, Kameralna Przestrzeń Widowiskowa
Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż) dostępne od 30.11.2017 w Punkcie Informacji OKSiR (od 16:30 w sklepiku kina WRZOS) oraz bezpośrednio przed występem w cenie 25 zł
Stand-up to forma komediowa, w której komik ma do dyspozycji tylko mikrofon i własny umysł - bawi publikę swoim monologiem. Otwarcie sceny w odnowionej Kameralnej Przestrzeni Widowiskowej uświetnią Tomasz Kwiatkowski, Harry Zalewski, Darek Gadowski. Gospodarzem sceny, której założeniem ma być cykliczność, będzie Tomasz Kwiatkowski. Czas trwania występów przewiduje się na około 2 godziny.
---
Tomasz Kwiatkowski - nieobliczalny i agresywny, niepotrzebnie, bo łatwo może zebrać po kasku.
https://www.youtube.com/watch?v=4aE6KhYNOhU
---
Darek Gadowski - uciekinier z Koszalina. Człowiek o urodzie Ryana Goslinga w połączeniu z Maciejem Stuhrem oraz szczyptą ułomności. Charakteryzuje go odważny i ostry humor, nawet jak na miarę stand-upową. U Darka jednak, wszystko zawsze odbywa się miło i na relaksie.
https://www.youtube.com/watch?v=mnsgj-OSWNw
---
Harry Zalewski - jest to człowiek, który wziął sobie za cel, aby każdą istniejącą świętość zniszczyć za pomocą jednego zdania i sukcesywnie to robi. Jego one-linery (krótkie, mocne i treściwe żarty) są w środowisku wielokrotnie powtarzane. Kto pierwszy się zaśmieje, ten idzie do piekła.
---
Source: www.facebook.com