President Bongo (ex Gus Gus) X Prozak 2.0
Prozak 2.0

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

sam. 09/12/2017 de 23h00 à 9h00/strike>

Prozak 2.0
Plac Dominikański 6
31-032 Kraków
Poland
President Bongo (ex GusGus) powraca do krakowskiego klubu Prozak 2.0. Już 9 grudnia zagra na poziomie -2 wraz z rezydentkami Meg i Senthia.
Stephan Stephensen aka President Bongo to jeden z założycieli legendarnej formacji GusGus. Przez 20 lat był jej kluczowym elementem, współtworząc jej sukces na wielu płaszczyznach. Jako wokalista, kompozytor, tekściarz i producent, ale również jako designer, filmowiec i fotograf! W tym czasie prowadził również swoją solową karierę jako dj i producent, m.in. tworząc kolektyw Gluteus Maximus, nagrywając EP-ki i remiksy dla Sigur Rós, Trentemöllera i GusGus.
Wiosną 2015 roku ostatecznie opuścił GusGus, by skoncentrować się na swojej solowej karierze. W październiku 2015 roku, nakładem AlbumLabel ukazał się jego solowy koncept album Serengeti, nagrany wspólnie z przyjaciółmi z Islandii. Płyta zyskała ogólnoświatowe uznanie jako nowe, świeże spojrzenie na muzykę taneczną, mieszankę kraut rock, afrykańskich rytmów i jazzu, w sam raz do jazzowych klubów, afrykańskich piwnic czy tanecznych imprezowni.
PRESIDENT BONGO WEBSITE: http://www.radiobongo.net
BONGO SOUNDCLOUD: http://soundcloud.com/president-bongo
DJ's:
President Bongo / ex GusGus
Meg
Senthia
tax: 20/ 25 PLN
Source: www.facebook.com