W sukcesie mi do twarzy
Przedsiębiorcza Kobieta Wrocław

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

jeu. 07/12/2017 de 18h00 à 21h00/strike>

Pałacyk 260
Borowska 260
50-558 Wroclaw
Poland
Już 7.12 odbędzie się po raz kolejny wydarzenie, podczas którego nasze kochane uczestniczki inspirują się do działania i zdobywają wiedzę ze świata biznesu, a wspaniałe prelegentki chętnie opowiadają o swoich doświadczeniach w tym temacie. Mowa oczywiście o ogólnopolskim wydarzeniu – Przedsiębiorcza Kobieta!
W tej edycji dowiecie się więcej w temacie budowania marki z wykorzystaniem internetu, wpływie wizerunku firmy na sukces, podążaniu zgodnie z własnymi co jest niezbędne w dzisiejszych czasach do wypromowania działalności i dotarcia do szerokiego grona klientów.
👉 Cel
Ideą wydarzenia jest zachęcenie kobiet do działania, rozwoju zawodowego, spełniania marzeń i odnoszenia sukcesów.
Cel zostanie osiągnięty poprzez przekazanie praktycznej wiedzy od kobiet, które już nie raz osiągnęły sukces, chętnie inwestują w swój rozwój i motywują przy tym inne kobiety do działania.
👉 Czas i miejsce
Wrocławska edycja Przedsiębiorczej Kobiety odbędzie się 7.12 w Pałacyku 260 przy ul. Borowskiej. Zrób sobie niesamowity (choć nieco spóźniony) prezent na mikołajki i spędź ten dzień razem z nami w jednym z najbardziej magicznych miejsc Wrocławia.
👉 Prelegentki
Jako pierwsza wystąpi Pani Aldona Kucner z tematem "Jak wykorzystać Inbound Marketing do budowania marki osobistej i marki firmowej." a zaraz po niej Pani Agata Brucko-Stępkowska z tematem "Od pedagoga do businesswoman - jak wykreować swoją markę."
👉 Przewidziane atrakcje
Oprócz inspirujących wykładów i warsztatów czekają na Was zniżki i podarunki od różnych firm, konkurs na koniec wydarzenia, a czas, który spędzicie zajadając się pysznymi smakołykami, umili nam atrakcja wieczoru.
👉 Informacje o biletach
Bilety jednoosobowe to koszt niewielki, bo tylko 14,99zł za osobę, a zabierając ze sobą koleżankę razem płacicie tylko 24,99zł. Pamiętajcie jednak, że liczba miejsc jest ograniczona dlatego już teraz zarezerwujcie sobie miejsce pod linkiem https://w-sukcesie-do-twarzy.evenea.pl/
Source: www.facebook.com