SASHA SONG - Rusiškų romansų vakaras
Renginių Oazė

jeudi 21 de 19h00 à 21h00

Fuseau horaire : Vilnius (GMT+02:00)

Renginių Oazė
Baltų pr. 16
48190 Kaunas
Lithuania
Po ilgos pertraukos “Renginių oazės” sceną užkariaus barchatinio balso savininkas - Sasha Song - Dima Šavrovas su nuostabia rusiškų romansų programa! Ypatingais vokaliniais gebėjimais, nuoširdumu ir nepaprasta aistra muzikai pasižymintis atlikėjas Jūsų širdis džiugins šv, Kalėdų išvakarėse, gruodžio 21 d. 19 val.
Už išskirtinius akustinius koncertus Sasha Song - Dima Šavrovas ne kartą buvo liaupsintas garsių muzikologų ir melomanų. Atlikėjas gali didžiuotis LR prezidento padėkos raštu už nuopelnus bei laimėjimus įvairiuose tarptautiniuose konkursuose.
Sasha Song - Dima Šavrovas Lietuvoje išgarsėjo sulaukęs vos dvylikos: už legendinės dainos „Mamai“ atlikimą jis pelnė „Bravo“ statulėlę ir daugybę kitų apdovanojimų. Šis atlikėjas yra mylimas tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų: jis atstovavo Lietuvai „Eurovizijoje“, nuolat rengia koncertus Lietuvoje ir užsienyje.
Savo močiutės, kurią labai mylėjo ir kuri jį išmokė pamilti muziką, garbei atlikėjas dovanoja romansu turą po Lietuvą! Palydėkime metus kupini pačių gražiausių ir šilčiausių emocijų, kuriomis Jūsų širdis pripildys Sasha Song!
Renginio nuoroda: http://www.facebook.com/renginiuoaze/events/
Source: www.facebook.com