Open Mic v Britishi
BRITISH ROCK STARS

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

sam. 18/11/2017 de 20h00 à 2h00/strike>

BRITISH ROCK STARS
Námestie 1. mája 3870/14
81106 Bratislava
Slovakia
Po dlhej dobe tu máme ďalšie vydanie Open Micu v Britishi, tentokrát v sobotu 18.11. Miesta na vystúpenie je dosť, svoju tvorbu môže zahrať každý kto sa prihlási a má záujem sa prezentovať. Vítané sú kapely, všetci pesničkári, básnici, či iní umelci, poprosíme vás zapísať sa dopredu na openmicBRS@gmail.com, alebo stačí prísť zavčasu a pridať svoje meno na zoznam účinkujúcich v ten večer priamo v BRS.
Prídte si vypočuť nové piesne a zoberte aj kamarátov na dobré pivko, jedlo a pokec. Nenechajte si to ujsť, vstup je ako vždy, zdarma!
AKCIA: 4x Jameson- 10€, 4x Captain Morgan - 8€, 4x Absolut vodka - 8€, 4x Tuzemák - 4€, 4x Vodka 4€
INFO_____________________________________________
Píšeš piesne? Príď ich zahrať akusticky na Open Mic do British Rock Stars . . . možnosť ukázať svoju tvorbu má každý, kto si prinesie svoj nástroj a vlastné piesne. Zahraj svoje staršie alebo prvýkrát pred ľuďmi vyskúšaj tie čerstvo nové . . je to na Tebe!
Vítaní sú všetci pesničkári a básnici, poprosíme vás zapísať sa dopredu na openmicBRS@gmail.com, alebo stačí prísť zavčasu a pridať
svoje meno na zoznam účinkujúcich v ten večer priamo v BRS.
Vstupné zdarma :)
_________________________________________________
Open Mic Bratislava: Singer/Songwriter night at British Rock Stars!
Do you write songs? Come and play them acoustically at the Open Mic night at BRS! Everyone who brings their own instrument can play…play your old songs, or try the very new ones for the first time in front of an audience . . . it's up to you!
If you want to play, you can sign up at openmicBRS@gmail.com, or just show up nice and early and put your name down on the list of performers on the night at BRS!
Free Entry:)
Source: www.facebook.com