OHNE NIX (Baio & Grünbühel) na Spotkaniu Teatrów Tańca Lublin
Austriackie Forum Kultury

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

ven. 17/11/2017 de 10h00 à 13h00/strike>

Centrum Kultury w Lublinie
Peowiaków 12
20-007 Lublin
Poland
"Ohne Nix" - Luke Baio & Dominik Grünbühel na 21. Międzynarodowych Spotkaniach Teatrów Tańca w Lublinie
Swoboda eksperymentowania, żonglowanie środkami choreograficznymi i autoironia charakteryzują ten pełen humoru performance. To jednocześnie komentarz do procesu tworzenia przedstawienia tanecznego, który czerpie i z doświadczeń w biznesie tanecznym, i z biografii artystycznych obu twórców. Nic nie jest w sztuce tańca zabronione. Nic nie jest wystarczająco słabe, ani wystarczająco dobre. To gra z własnym potencjałem artystycznym i receptami na artystyczny sukces.
"Tańczenie daje nam czystą przyjemność, jesteśmy dodatkowo uzbrojeni w nutę autoironii" - dwie gadające głowy wprowadzają koncept zanim zaproszą swoje ciała do działania. Wprost z niczego, Luke Baio i Dominik Grünbühel stwarzają bombastyczny, megalomański show, który wprawi Wasze ciała w wibracje – zawsze jednak gotowe na elegancki upadek.
Choreografia i wykonanie: Luke Baio & Dominik Grünbühel
Dźwięk: Andreas Berger
Dramaturgia i produkcja: Julian Vogel
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
OHNE NIX beim 21. Internationalen Treffen der Tanztheater in Lublin
Von und mit: Luke Baio und Dominik Grünbühel
Musik: Andreas Berger
Produktion: Julian Vogel
Freies Experimentieren, Spielen mit dem choreographischen Material und Selbstironie zeichnen diese humorvolle Performance aus. Es ist ein Kommentar zum Prozess des Schaffens eines Tanzstückes, der auf die Erfahrungen im zeitgenössischen Tanzgeschäft und die künstlerischen Biographien der beiden Künstler zurückgeht. Nix ist verboten, nix ist schlecht dann wiederum gut genug. Es ist ein Tanz(spiel) mit dem eigenen Kunstpotential und erfolgsversprechenden Rezepten.
Source: www.facebook.com