Sportuok nepalikdama mažylio - Vaišvydava - nuo Lapkričio 16
G Team - Trenerė Gintarė

Du 16/11/2017 10h00 au 02/03/2018 10h45

Fuseau horaire : GMT+1 (GMT-01:00)

Fizinės Kultūros Centras
Didžioji g. 82, Vaišvydava
Kaunas
Lithuania
Sveikos, mielosios mamytes!
Esu Idalija, kineziterapeute. Nuo pat vaikystės mėgau būti fiziškai aktyvi. Lankiau pramoginius šokius, aerobika bei modernius šokius. Mokykloje jaunesnėms mergaitėms vesdavau aerobikos užsiėmimus, o baigusi kineziterapijos studijas Lietuvos sveikatos mokslu universitete, vedžiau tonizuojančias mankštas moterims ir merginoms.
Visada žinojau, jog fizinis aktyvumas yra neišvengiama sveiko gyvenimo būdo dalis, tad noriu šį pozityvų požiūrį įdiegti ir savo vaikams. Šiuo metu auginu 3,5 men sūneli ir kviečiu visas mamytes, norinčias pabėgti nuo kasdienybės rutinos, bei fiziskai sustiprėti, į mamos ir kūdikio mankštas. Mamos ir kūdikio kineziterapinėse mankštose dėmesys bus skiriamas tiek vaikeliui, tiek mamai.
Mankštai tinkamas kūdikių amžius - 3-12 mėn., mankšta trukme - 45 min.
Mankštos metu dalis pratimų atliekama poroje su kūdikiu, (kūdikis yra kaip papildomas svoris), kita dalis - tik mamytems (kūdikiai guli ir ilsisi) ir keletas pratimų yra skiriama kūdikiams mankštinti (mamos mankština mažylius)
Sportuodamos mamos:
- gerina kūno savijautą
- stiprina ryšį su kūdikiu
- išmoksta, kaip taisyklingai jį mankštinti.
Iš pradžių mankštos yra žemesnio intensyvumo, nes po nėštumo organizmas turi prisitaikyti ir prie nedidelio fizinio krūvio, nesukeliant kūnui streso. Lavinamos tokios fizinės ypatybės kaip jėga, ištvermė, pusiausvyra, judesių koordinacija, lankstumas. Vėliau mankštų intensyvumas pamažu didinamas, ilginamas pratimų atlikimo laikas, didinamas kartojimo serijų skaičius.
Mankštinantis gerėja mamos ir kūdikio deguonies ir maisto medžiagų apykaita, sąnarių paslankumas, bendra emocinė ir fizinė būklė, širdies ir kraujagyslių sistemos būklė, stimuliuojamos kvėpavimo ir nervų sistemos veiklos.
Tad mielai laukiu visu mamyčių, kurios nori naudingai praleisti laiką, nudžiuginti save ir savo mažylius!
Registracija ir informacija - 867583096
Šioje grupėje liko 2 laisvos vietos
Antradieniais ir Ketvirtadieniais 10 val ryte
Vienkartinis mokestis 10e.
4 kartai - 20 e
8 kartai - 35e
10 kartų - 40e.
( įsigytus abonementus reikėtų išnaudoti per 5 savaites)
Source: www.facebook.com