Kelionių vakaras - Vėjo dienos 2017
Užupio Respublika

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

sam. 18/11/2017 de 18h30 à 1h00/strike>

Užupio kavinė
Užupio g. 2
Vilnius
Lithuania
Lapkričio 18 d. Užupio Respublikoje prasidėjusią tradicinę ir nekomercinę filosofijos, fotografijos, kino, džiazo, roko ir poezijos fiestą „Vėjo dienos“ programą, papildys kelionių filmų bei pasakojimų vakaras. Renginys lapkričio 18 d. 18.30 val. įvyks Užupio kavinėje.
Pasak kelionių prisiminimų vakaro kuratorės Rūtos Norkutės, kelionėse galima patirti, prisiliesti, išgyventi tiek filosofiją, džiazą, roką, ten gimsta poezija ir nuotraukos, tad toks renginys tiesiog natūraliai įsilieja į „Vėjo dienas“.
Renginio metu skulptorius, dailininkas ir keliautojas Vygantas Vėjas pristatys filmą ir papasakos apie žygį pėsčiomis Karalių taku (Kungsleden arba The Kings Trail) Poliarinėje Švedijoje. Ši kelionė vyko šių metų rugpjūčio mėnesį kartu su keliautojų klubu „Kertam kampą“. Karalių takas yra viena iš dešimties geriausių pasaulio trasų, išrinktų „National Geographic“ žurnalo.
Nors vandens turizmo žygiuose visiems atrodo, kad žmonės daugiau plaukia, tačiau keliautojas iki kaulų ir pelekų, Vytis Vidūnas pristatydamas filmą ir pasakodamas apie prieš kelis metus Vakarų Sajanuose vykusią kelionę Ulug-O upe, atskleis, kad tas vandens turistas, kuris nori daugiau aplankyti ir ilgiau plaukioti, daugiau vaikščioja krantu. Renginio metu taip pat bus atskleista paslaptis, kodėl šią upę „Upių labirinto“ keliautojai praminė – „Upe, kuri girdi“.
Antroje vakaro pusėje, visus norinčius vaišinsime turistiniu marmalu- „Kalnus aš praėjau, upes perbridau“ „Užupio kavinės“ terasoje, o DJ O'd visus užburs 70-90 metų muzika atliekama originaliomis plokštelėmis. Finalinėje kelionės atkarpoje - grupės „Funky beat lovers“ siurprizas.
Renginio programa:
Vieta: Užupio kavinė, Užupio g.2
Pradžia: 18.30
„Kungsleden- Karalių takas“
Pristato Vygantas Vėjas
19.30 „Ulug'O- upė kuri girdi“
Pristato Vytis Vidūnas
21.00 turistinio marmalo „Kalnus aš praėjau, upes perbridau“ degustacija „Užupio kavinės“ terasoje
21.30 Šokiai- pokiai "Atgal į praeitį" su DJ O'd . 70-90 metų muzika atliekama originaliomis plokštelėmis. Grupės „Fanky beat lovers“ siurprizas.
Taigi, "Vėjo dienos" prasideda nuo vėjo kelionių kišenėse ir tęsiasi kol vėjas aprimsta lauke, galvose ir širdyse.
Sekite šio vakaro ir kitų vėjo šeštadienio atnaujinimus. Įėjimas nemokamas.
#Vėjo_dienos 2017
Source: www.facebook.com