Akcja: integracja - spotkanie integracyjne!
Laboratorium Innowacji Społecznych

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

jeu. 16/11/2017 de 17h00 à 19h00/strike>

Laboratorium Innowacji Społecznych
al.Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
Poland
Serdecznie zapraszamy na spotkanie integracyjne do Laboratorium Innowacji Społecznych, które odbędzie się w dniu 16 listopada, w godzinach 17-19! Tym razem, zgodnie z decyzją grupy, tematem będą plotki i ploteczki, rozmowy i poznawanie się przy kawie, herbacie i ciastkach.
W październiku zakończyliśmy projekt spotkań podróżniczych w ramach projektu "Mój żywioł: aktywność", ale ponieważ nasza grupa spotyka się już od dawna, chcemy wspólne spotkania kontynuować. Wracamy więc do idei spotkań "Akcja: integracja!", o których tematyce będziecie decydować Wy!
Oznacza to, iż nie ma narzuconych tematów, prelegentów czy jakichkolwiek pomysłów - spotkania będą odbywać się mniej więcej raz w miesiacu, w czwartki, a o tym co się będzie działo na spotkaniach decydować będziemy za każdym razem wspólnie.
W związku z powyższym, nasze najbliższe spotkanie będzie po prostu spotkaniem integracyjnym. Ponieważ brakuje nam czasu na spotkania i romzowy zapraszamy własnie po to aby porozmawiać, wymienić się ploteczkami, wspomnieniami z wakacji czy po prostu poznać. Mile widziane są nie tylko osoby "stare", ale wszystkie osoby "nowe", które chcą wyjść z domu i poznać nowych ludzi, napić się herbatki w miłym towarzystwie, zjeść dobre ciacho:)
Spotkanie odbędzie się w Laboratorium Innowacji Społecznych, 16 listopada (czwartek) w godzinach 17.00 - 19.00.
Adres: al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony ul. Stryjskiej/ SKM Redłowo. Miejsce dostępne dla osób poruszających się na wózkach.
Zapraszamy i do zobaczenia!
Source: www.facebook.com