Swoją drogą. Tu i teraz - w obecności tego, co jest
Laboratorium Innowacji Społecznych

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

sam. 18/11/2017 de 10h00 à 13h00/strike>

Laboratorium Innowacji Społecznych
al.Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
Poland
Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu "Swoją Drogą".
W ramach spotkania "Tu i teraz - w obecności tego, co jest" realnie spojrzysz na to, czy i w jakim stopniu zaspokajane są Twoje potrzeby życiowe oraz zadasz sobie pytanie, w których obszarach życia chcesz bardziej zadbać o siebie. Poznasz wybrane narzędzia: wyrażania wdzięczności i uważania Siebie. Rozwiniesz umiejętność akceptowania siebie samej / samego, również w posiadanych ograniczeniach. Spotkanie jest inspiracją do odkrycia mocy w sobie poprzez zobaczenie siebie w tym, co niedoskonałe i zwyczajne, a nawet wstydliwe lub nielubiane.
Spotkanie odbędzie się 18 listopada 2017 r. w godz. 10.00-13.00 w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych (budynek IVA, PPNT Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony ul. Stryjskiej).
Wstęp wolny, obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.Prosimy o punktualność. Z powodu dbałości o uczestników zajęć oraz przebieg samego spotkania osoby, które przyjdą po czasie nie będą mogły dołączyć do grupy.
O CYKLU:
"Swoją Drogą"
Spotkania są skierowane do osób chcących podnieść jakość swojego życia, poczucie szczęścia i dobrostanu psychofizycznego, chcących coś zmienić, aby żyć pełniej. Uczestnictwo w trzech spotkaniach w cyklu jest inspiracją do odpowiedzi na następujące pytania:
W jaki sposób ładować baterie poprzez kontakt z tym, kim jesteś oraz skąd pochodzisz?
W jaki sposób być bardziej obecną / obecnym w życiu na co dzień?
W jaki sposób nawigować sobą w realizacji celów w życiu - by po drodze nie (za) tracić Siebie?
Zajęcia są prowadzone z wykorzystaniem ćwiczeń coachingowych, świadomości ciała oraz ćwiczeń z zakresu treningu mentalnego
O PROWADZĄCEJ:
Marta Czepukojć - socjolożka, coach i bodyworker Shiatsu, założycielka Senta Coaching. Specjalizuje się w pracy z ludźmi, którzy na polu zawodowym odnoszą sukcesy, ale mają poczucie, że dzieje się to kosztem ich zdrowia i życia osobistego. Autorka modelu zmiany osobistej: 7 Kroków Ku Sobie / Bądź Sobą - Działaj!
Source: www.facebook.com