BaBa ZuLa / Shantel - Midnight Session
Babylon

ven. 22/12/2017 de 21h30 à 4h00

Fuseau horaire : Istanbul (GMT+03:00)

Babylon
Babylon. Bomontiada. Tarihi Bomonti Bira Fabrikası Birahane Sokak No:1 Bomonti, Şişli
34384 Istanbul
Turkey
Türkiye modern müzik tarihinin kendine has ekiplerinden BaBa ZuLa, 22 Aralık Cuma akşamı Babylon’da. Hemen ardından Balkan müziğine kozmopolit bir ses katan Shantel, Midnight Session’da DJ setinin başına geçiyor!
BaBa ZuLa
Türkiye’den önce Japonya’da 2014 yılında yayınlayan “34 OTO SANAYİ” ile ses getiren Baba Zula, 20 yıllık müzikal yolculuğunu anlattığı yeni albümü “XX”i, geçtiğimiz ay tüm dünyada eş zamanlı yayınlandı. Albüm, The Guardian ve Record Collector’ın aralarında bulunduğu pek çok prestijli yayından övgüler topladı. “World Music Charts Europe”un Şubat ayı listesinde de ilk sıralara yükselen “XX” Mad Professor, Dr. Das, Sly & Robie ve Dirtmusic gibi isimlerin yer aldığı bir dub düzenlemesi de içeriyor.
Shantel - Midnight Session
“Bucovina”, “Disko Boy”, “Disko Partizani” gibi şarkılarıyla dans pistlerini hareketlendiren Alman DJ, prodüktör ve müzisyen Shantel setlerinde Goran Bregoviç, Boban Markoviç, The Rootsman, Fanfare Ciocarlia gibi isimleri bir araya getiriyor. Her albümü “en çok satan yabancı albüm” listelerinin zirvesine çıkan DJ, Club Guerilla'nın 30. yıldönümü kapsamında düzenlediği “Shantology // 30 Years of Club Guerilla” turnesi kapsamında Babylon sahnesine konuk oluyor.
Kapı açılış: 21:30
Baba Zula: 22:30
Shantel: 23:59
Biletler Mobilet'te!
Source: www.facebook.com