Kino filmas „TRYS Milijonai €URŲ“
Kėdainių kultūros centras

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

ven. 17/11/2017 de 17h00 à 18h00/strike>

Kėdainių kultūros centras
J. Basanavičiaus g. 24
LT-57286 Kedainiai
Lithuania
Maloniai kviečiame į Kėdainių kultūros centrą, kur lapkričio 17 d. 17 val. Jus pasitiks Tado Vidmanto komedija „Trys milijonai eurų“. Gerą nuotaiką dovanos aktoriai Inga Jankauskaitė ir Giedrius Savickas.
Ar gali pinigai susukti protą, kai jo tiek mažai?
Sugyventiniai Julius ir Živilė savo kailiu patyrė, jog į duris gali pasibelsti didžiulė sėkmė, kuomet dar vakar į jas beldėsi anstoliai.
Trys milijonai eurų - tai loterijos laimėjimas, patikrinsiantis ne tik VMI operatyvumą, bet ir tikros, lietuviškos meilės tvirtybę. Ar pavyks sugyventiniams grąžinti skolas ir neprisidaryti naujų? Draugai dėl pinigų tampa priešais, o priešai - draugais. Juliui teks juos atsirinkti, tuo pačiu nepamirštant moters, su kuria dar ką tik maudėsi skurde, o ne turtuose. Ką darytum tu, jei laimėtum daugiau eurų, nei dar likę neemigravusių lietuvių? Kurias svajones pradėtum pildyti pirmiausiai?
Naujausia Tado Vidmanto komedija - „TRYS MILIJONAI €URŲ“
Filmo treileris: https://www.youtube.com/watch?v=FQa3ss8fnVU
Bilietų kaina – 4 Eur
Bilietų galite įsigyti Kėdainių kultūros centro kasoje. Pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 12 iki 18 val., penktadieniais – nuo 12 iki 17 val., dvi valandas prieš kiekvieną mokamą renginį. Kasos tel.: (8 347) 52 978, 8 615 43 296
Source: www.facebook.com