Koncert Charytatywny dla Filipka
Surowiec

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

mer. 15/11/2017 de 20h00 à 0h00/strike>

Surowiec
Ruska 46A
50-079 Wroclaw
Poland
Chcieliśmy serdecznie zaprosić na szczególne wydarzenie. Kto nas zna wie jaka historia towarzyszy nam odkąd urodził się Filipek oraz jaki wysiłek podejmujemy każdego dnia, jakie pole miłości próbujemy wytworzyć, by nasz synek miał szansę usłyszeć. Nasza historia jest nietypowa, wszystko takie niejasne, niepewne i tajemnicze. Bardzo dużo wspaniałych osób poznaliśmy na drodze zdrowienia, które próbują nam pomóc. Wiele osób wspiera nas każdego dnia. Za to jesteśmy ogromnie wdzięczni i to wydarzenie jest głównie po to, by Wam podziękować. Macie wspaniałe, kochające i pełne współczucia serduszka i czujemy Waszą miłość.
Jeśli mielibyście ochotę wesprzeć nas wrzucając do puszki kilka monet byłoby nam lżej, bo wydatki na różne terapie i działania, wyjazdy, zakup aparatów słuchowych są powalające. Dziękujemy.
Na koncercie zagrają:
JAHGA
Charyzmatyczna wokalistka i basistka. Współzałożycielka grupy Lion Vibrations. W latach 2008 - 2011 współpracowała z dub'owym zespołem Ragana. Od 2013 zaangażowana we własny projekt pod nazwą JAHGA, gdzie razem z Pawłem Konikiewiczem komponuje i produkuje własną muzykę (JAHGA/Jagizm/2013). Obecnie zespół pracuje nad nową płytą i nowe utwory pojawią się również na koncercie.
Jahga BAND w składzie:
Piotr “Kubek” Kubański - drums
Paweł “ Cibel” Wróblewski - guitar
Paweł Konikiewicz – keys, electronics
Jahga - vocal, bass
https://www.facebook.com/jahgaband/
---
RAIN O'CLOCK
Rain o’clock to wrocławskie trio tworzące muzykę elektroniczną. W ich produkcjach słychać barwną mieszankę elektryzujących, nierzadko mrocznych dźwięków z łagodnymi, oryginalnymi melodiami. Wyczuwa się mnogość odurzających nastrojów, a prowokacyjny i bezkompromisowy klimat utworów łączy się z hipnotyzującą potęgą poezji. Enigmatyczne i osobiste teksty autora oraz łagodne partie wokalne doskonale harmonizują z ascetycznymi dźwiękami. To muzyczne doświadczenie ciężko finalnie skategoryzować. Rain o’clock to poszukiwanie nowych, dziwnych wymiarów muzyki indie-elektronicznej. Ich muzyka to deszcz. Nostalgiczny, przygnębiający i chłodny jak jesienna słota, a zarazem oczyszczający i odświerzający jak letnia burza.
W grudniu 2016 roku światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka zespołu o wymownym tytule „Morning regrets”. W tym samym czasie zespół pokazał również klip do utworu „City lights”.Utwór ten szybko zdobył rzeszę fanów. Jest on cyklicznie emitowany w wielu rozgłośniach radiowych w kraju m.in. Radio RAM, Czwórka, Kampus, Akademickie Radio Pomorze, Polskie Radio Wrocław, Polskie Radio Rzeszów oraz innych autorskich audycjach w rozgłośniach internetowych oraz tradycyjnych. Rain o’clock prezentowała m.in. Novika w swojej audycji Leniwe.
O rain o’clock sporo też się pisze. O ich debiutanckim wydawnictwie napisali m.in. Outrave, CantaraMusic.pl, Somusic.pl i inni. W marcu 2017 został przeprowadzony wywiad z członkami zespołu w ramach cyklu TIDAL Rising.
Utwory rain o’clock na swoich fanpeage’ach FB prezentowali również Gazeta Magnetofonowa, Music addicted, Brand new anthem. Debiutanckiej produkcji zespołu można również posłuchać we wszystkich serwisach stramingowych typu Spotify, Tidal, iTunes itp.
https://www.facebook.com/rainoclock/
---
Line up:
20:00 Open door
20:30 Jahga
21:30 Rain O'Clock
15 IX / Surowiec / Wrocław
Wstęp: FREE
Source: www.facebook.com