Naiselik puudutuse kunst - Tartus (1 vaba koht)
Tartu Joogakeskus

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

dim. 19/11/2017 de 11h00 à 15h30/strike>

Tartu Joogakeskus
Kastani 38
50410 Tartu
Estonia
ARMAS NAINE!
*Oled tundnud, et soovid oma igapäevasesse ellu enam lõõgastust, naudinguid, sensuaalsust, intiimsust, seksuaalsust, armastust ja lihtsat ning mõnusat voolamist?
*Soovid, et koosveedetud hetked oma armastatud partneriga oleksid keha, vaimu ja hinge haaravad sündmused?
*Soovid viia oma naiseliku energia kõrgemale tasemele, aidates seeläbi oma partneril nautida iga oma meele ja rakuga teie kooslust, olemist ja elu?
Minu elu on pakkunud mulle selles vallas erinevaid väljakutseid ja samas ka imelisi võimalusi, õppimisi ja kogemusi, mistõttu tunnen, et soovin ja saan täna seda ka teiste naistega jagada.
OLED OODATUD PÜHAPÄEVAL, 19. novembril, algusega kell 11.00. Tartu Joogakeskuse õdusasse saali "NAISELIK PUUDUTUSE KUNST" koolitusele, et turvalises naisteringis kogeda ja õppida ühiselt kuidas armastada ja tervendada oma meest (partnerit) läbi naudingute.
Kogeme ja õpime ...
- tunnetama täit kohalolu ja oma energiad ning suunama neid kõige naiselikumal ja sensuaalsemal moel oma partnerile;
- lõõgastama oma patneri keha, ergutama tema meeli ja tunnetust;
- "Meheau" massaaži kaudu pakkuma mehele tõelist naudingut ja tervenemist. Kasutame õppimiseks kunst abivahendit.
Naiseks olemine on imeline maagia ja kui oskame oma maagilist ja armastavat väge anda edasi ka oma partnerile, siis avame ukse veelgi paremaks paarisuhteks. Usun, et need teadmised ja oskused on väärtuslik pagas iga teadliku ja küpse naise varamus.
PALUN ANNA OMA OSALEMISSOOVIST TEADA e-mailile: marika@female.ee
NB! Kohtade arv piiratud! Kuna kõik eelnevad koolitusgrupid on täitunud väga kiiresti, siis huvi korral palun ära jäta oma osalemissoovist teatamist viimasele hetkele.
PS! Kui tunnetad, et "Naiselik puudutuse kunst” õpituba võiks sobida ja olla vajalik ka Sinu heale tuttavale, sõbrannale, siis edasta kutse ka talle.
PS! Võimalus teha sõbrannale ka üllatus koolituse KINKEKAADRI näol :) Kirjuta palun mulle oma soovist!
Osaluspanus 40€, registreerudes enne 25.10.2017. Hilisemalt 45€.
Paari sõnaga ka minust.
Olen oma 39-st eluaastast 22 aastat olnud paarisuhtes ja minu tänane suhe on kestnud 16 aastat. Viimase paari aasta vältel olen avastanud ja õppinud palju eneregiate tunnetamist ja liigutamist, läbinud kursusi ja osalenud retriitidel, kus on tegeletud meie kehades olevate blokeeringute vabastamisega. Olen saanud mitmeid õpetusi sensuaalsest puudutusest ja lingamimassaažist ning kogenud teisi tantristlikke ja šamanistlikke praktikaid nii eestimaiste kui välismaiste tuntud koolitajate käe all.
Ma armastan puudutusi ja puudutamist, kui need on tehtud läbi õige energia. Mulle meeldib pakkuda läbi sensuaalse puudutuse oma partnerile ja endale naudinguid.
Naiselikku energiat, naudinguid ja rõõmu!
Armastusega,
Marika
Source: www.facebook.com