TOG - SAY10 - live: DUSK WATCH . electro industrial gothic // 18.11 // WR
Wydział Remontowy

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

sam. 18/11/2017 de 21h00 à 4h00/strike>

Wydział Remontowy
Plac Solidarności
80-980 Gdansk
Poland
HEAVEN
UPSIDE
DOWN down down.
W noc z 18 na 19 zapraszamy Was na specjalną (choc kaźda jest specjalna) edycję TOG.
1. przyjrzymy się nowej-doskonalej plycie Marilyna Mansona. Planujemy na imprezie zagrać #12. utworów tego pana. co powinno powinno?

2. miło nam ogłosić, że specjalnym gościem na najbliższej edycji TOG będzie DUSK WATCH - elektroniczne wcielenie Betrayala z Deathcamp Project. powraca do Gdańska po 7 latach.
3. dużo energii, mroku, tańca i cytrytrynówki. 😈
h12 + thuringwethil
liva act:
DUSK WATCH
dark ✚ electro ✚ industrial ✚ gothic ✚ synth ✚ wave ✚ post ✚ and more.
wejście: 10zł
✚ ✚ ✚
+TOG+ narodził się osiemnaście lat temu. 1999
Był pierwszą imprezą w Polsce promującą muzykę z kręgu mrocznej alternatywy - zarówno w wydaniu rockowym czy metalowym, jak i elektronicznym. Wtedy nikt z nas nie spodziewał się, że będzie istniała tak długo.
Pierwsza edycja imprezy, jeszcze pod nazwą Temple of Goths, odbyła się w nieistniejącym już klubie Burdl. Przez lata impreza gościła w wielu klubach w Trójmieście - na Fortach, w Uchu, w Mechaniku, Bunkrze czy nieistniejących już klubach studenckich, ale także w Warszawie, Poznaniu czy Krakowie. Zagrało na niej wiele zespołów i DJów, bawiły się tysiące ludzi.
To co najważniejsze, co pozwoliło nam przetrwać tyle lat, to Wasza obecność. Fakt, że cały czas chcecie przychodzić i bawić się na mrocznie i alternatywnie. Że spotykacie się ze znajomymi, przyjaciółmi i z nami, wspólnie bawiąc się przy muzyce, która zawsze była dla nas najważnijsza.
Source: www.facebook.com