Advanced Electronics: Soma Happiens, Vėlių Namai
Paviljonas

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

dim. 15/10/2017 de 19h00 à 23h00/strike>

Paviljonas
Pylimo g. 21B
01141 Vilnius
Lithuania
Eksperimentinės muzikos garsai paverčiantys tavo ausis dodekaedrais užpildo šešiakampę Paviljonas erdvę. Kiekvieną sekmadienį nuo 19:00 Electron Emitter leidykla kviečia į įdomios ir kūrybiškos, subtilios ir sudėtingos elektroninės muzikos koncertus, kuriose išgirsi tai, ko dar negirdėjai arba tai, ko nežinojai. Grįžę po renginio nepamirškite apsižiūrėti ausų.
Šiam vakarui nusiteikite gyvų instrumentų inkliuzijoms dub bei ambient stiliaus muzikoje, egzistencinių klausimų narpliojimui giliose erdvėlaikio kilpose skęstančiose atmosferiniuose garsuose.
Soma Happiens
Naujoje programoje Soma Happiens kompiuteriui palieka ritmo mašinos, magnetinės juostos, ir efektų procesoriaus funkcijas. Muzika - parašyta ir įrašyta dviem elektrinėmis gitaromis, bosu, '83 gimimo KORGu, savadarbiais, ar atsitiktiniais daiktais ir prietaisais - atkuriama ir perkuriama gyvai, pagal geriausias DUB tradicijas. Pasirodyme bus dubo, trip-hopo, dnb ir šiek tiek ambiento.
EE - electronemitter.net/artists/soma-happiens/
FB - facebook.com/SomaHappiens/
SC - soundcloud.com/soma_happiens
Vėlių Namai
Melancholiško tamsiojo ambient, neo-folk stiliaus projektas sukurtas 2006 metais, Prahoje. Projektas natūraliai kilo iš ilgesio Lietuvai ir savito Baltiško pasaulio supratimo. Vėlių Namai kviečia pajusti tamsesnes gamtos ir egzistencijos išraiškas. Namolio, per rūką ir tamsą, vėlių takais.
Paviljone skambės gitaros, klavišų, baglamos ir kitų pasaulio instrumentų garsai. Bus pristatoma nauja daina “Sventovit”.
YT - youtube.com/watch?v=_io6ZW35cVY
SC - soundcloud.com/julius-mite
FB - facebook.com/VeliuNamai
Transliacija gyvai per Electron Emitter facebook puslapį.
Renginys nemokamas.
Ausys → dodekaedrai:
http://www.electronemitter.net/
Source: www.facebook.com