Party z Wąsem: Polpo Motel, Muzyka Końca Lata, Kiev Office + DJs
DZiK

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

sam. 14/10/2017 de 20h00 à 4h00/strike>

DZiK
Belwederska 44A
00-594 Mokotów
Poland
Zapraszamy na jedyną taką noc! Trzy koncerty i pięciu DJ-ów. Sama radość, dużo radości, albowiem będzie to też weselna impreza na cześć świeżo pobranych Oli i Błaża. W programie:
📌 KONCERTY (każdy po 45 minut):
• Polpo Motel to Olga Mysłowska – wokalistka i kompozytorka związana z teatrami IMKA i Komuna/Warszawa, i Daniel Pigoński – klawiszowiec i kompozytor, współzałożyciel zespołów Der Father i Bye Bye Butterfly.
Utrzymane w zimnofalowo-synthpopowej estetyce, ich piosenki są zderzeniem surowego brzmienia miniaturowych syntezatorów, brudu vintage'owych automatów perkusyjnych i ekspresyjnego, hipnotyzującego wokalu. Nieoczywiste harmonie łączą się z ciężkimi riffami, cyrkowe motywy przełamują nastrój horroru science fiction – a wszystko przy użyciu instrumentarium mieszczącego się w bagażniku. Trzecia płyta się robi! Panna młoda się cieszy!
• Muzyka Końca Lata – mazowiecki bigbit, radość i melancholia. W sierpniu wydali w Thin Man Records nowy, długo wyczekiwany "Złoty Krążek". Będzie po polsku i romantycznie.
Oraz było to największe marzenie pana młodego, by zorganizować im koncert na własnym weselu.
• Kiev Office to duma Gdyni. Joanna Kucharska (Lonker See), Krzysztof Wroński i człowiek-orkiestra czyli Michał Miegoń nie nagrywają słabych płyt ani nie grają słabych koncertów. Nie mamy pojęcia, czego się po ich występie spodziewać i to nam się podoba.
Ostatnio wydali "Modernistyczny Horror", ale już pracują nad kolejnym albumem.
Bałtyk nocą!!
📌 DJe:
• NEBAZ (80s/90s)
• 2 P I Ę T R' O (new wave, madchester)
• DJ z Wąsem (wąsy)
• SZCZEPI (cold lady, indie)
• CYRYL (ładne!)
👫👫👫
Drzwi: 20:00,
Start koncertów: 20:30
Wstęp: 20 zł
Uwaga! Będziemy zbierać pieniądze dla Klubokawiarnia Życie jest fajne, która aktywizuje dorosłe osoby ze spektrum autyzmu, i dla inicjatywy Noise For Refugees, która pomaga uchodźcom na granicy i w obozach.
WAŻNE: Przybyłych na koncerty i imprezę, a niebędących gośćmi weselnymi, zapraszamy na parter – góra DZIKa będzie do dyspozycji wyłącznie Pary Młodej i ich gości :)
Source: www.facebook.com