עמוס עוז בשיחה עם גדי טאוב על כתיבה, קריאה ויצירה
Think&Drink Different

ven. 12/01/2018 de 14h30 à 16h00

Fuseau horaire : Jerusalem (GMT+02:00)

‎גריי - Gray‎
החרושת 2
56100 Yehud
Israel
ביום שישי בצהריים ה12.1 אנחנו מתכבדים לארח אצלנו במסגרת המפגשים של think&drink בגריי את הסופר עמוס עוז שישוחח עם גדי טאוב על תהליך הכתיבה, הקריאה והיצירה.
לכרטיסים: http://bit.ly/2fUTHvT
בשיחה/הרצאה בגריי גדי טאוב ישוחח עם עמוס עוז על כתיבה, על קריאה, ועל המקום המוזר הזה, אינטימי וציבורי בבת אחת, שבו מתקיים בין אדם וטקסט.
עמוס עוז הוא פרופסור אמריטוס לספרות באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, סופר ואינטלקטואל . בשנות ה-60, עת פרסם את הרומנים הראשונים שלו, נחשב עוז כאחד מהבולטים בסופרי "דור המדינה". בשנות האלפיים, הוא נחשב על ידי רבים לאחד מבכירי הסופרים, ואולי לבכיר הסופרים בישראל הגותו עוסקת בספרות, בזהות ישראלית וציונית, במחשבה מדינית-חברתית מנקודת השקפה סוציאל-דמוקרטית. ספריו וסיפוריו תורגמו ל-42 שפות שונות, יותר מכל סופר ישראלי אחר והוא אף זכה בפרסים יוקרתיים לספרות בישראל ובעולם, כולל פרס ישראל (1998), פרס גתה (2005), פרס היינריך היינה (2008) ופרס ביאליק. מ-2007 הועמד כמה פעמים לזכייה בפרס נובל לספרות.
ד"ר גדי טאוב הוא עיתונאי וסופר ישראלי; ד"ר להיסטוריה, מרצה בכיר באוניברסיטה העברית בירושלים, במגמה לתקשורת ומדיניות ציבורית, במסלול האקדמי של המכללה למנהל בראשון-לציון ובמרכז הבינתחומי בהרצליה. טאוב הוא מחברם של שלושה ספרי פרוזה: ביניהם 'נגד בדידות' ו'אלנבי' שהפך גם לסדרה טלוויזיה מצליחה ושישה ספרי ילדים , שעל אחד מהם "המכשפה מרחוב מלצ'ט 3" הוא זכה בפרס זאב לספרות ילדים ונוער לשנת תשס"א
המפגש יתחיל בשעה 14:30, פתיחת דלתות ב13:00
להזמנות
http://bit.ly/2fUTHvT
גריי, החרושת 2 יהוד
ואל תשכחו- think&drink different !
Source: www.facebook.com