Noorte Filharmoonia. Trikiga küsimus
Tallinna Filharmoonia

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

sam. 14 octobre à 14:00/strike>

Tallinna Filharmoonia
Mustpeade Maja, Pikk 26
10133 Tallinn
Estonia
ESIETTEKANNE
Koguperekontsert Kristo Matson/ Ilmar Tomusk ”Trikiga küsimus”
ANNALIIS TELGMAA (vokaal)
JAKOB PEÄSKE (fagott)
MEELIS KUBO (mustkunstnik)
TALLINNA KAMMERORKESTER
dirigent EDMAR TUUL
Oled selleks kõigeks valmis? Ready. Set. Go!
Ühe igati tavapärase, ent väga püüdliku ja andeka eesti koolitüdruku Marleen-Desiree unistuseks on saada lauljaks. Ent nagu igaühel meist, keda ootavad ees tähtsad eluvalikud, kipuvad ka teda kimbutama kahtlused, kuidas ja kas üldse oma eluunistust ellu viia. Päevast päeva laulmisega tegeledes ja harjutades tuleb tal aga püsida järjel ka kõigi ülejäänud koolitöödega.
Ajaliselt pealesuruva koolitöö pärast otsustab Marleen-Desiree oma ema soovitusel teha intervjuu tuttava mustkunstnikuga. Pidades küll niisugust trikitamist tobedaks inimeste pettuseks, otsustab Marleen-Desiree siiski mustkunstnikuga kohtuda ja tõestada otse vaataja silme ees - otse kontserdisaalis, et mustkunstnik ei oma tegelikkuses mingeid erilisi võimeid.
Näib, et nüüd läheb alles põnevaks, sest nii lihtne, nagu Marleen-Desiree loodab, see siiski pole. Otse sinu silme ees rulluvad lahti ülipõnevad ja maagilised hetked, mille tunnistajaks olemisest ei tahaks naljalt keegi loobuda.
Usud, või ei usu? Ei olegi vahet! Mõlemal juhul peaksid sel vahval päeval Tallinna Filharmoonia Mustpeade Majas olema. Küll aga pane kõrva taha, et alati jääb üks trikiga küsimus. Mida see tähendab? Mis siis lõpuks ikkagi juhtub? Kas mustkunst on tõesti pelgalt kaval pettus? Või on see siiski kunst, mis saab reaalseks tänu ühe inimese erilistele võimetele?

Üksikpilet 5–7€, perepilet 22 €
Source: www.facebook.com