Українсько-Мальтійський Бізнес-Форум
Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

mar. 17/10/2017 de 12h00 à 15h00/strike>

Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI
Большая Житомирская, 33
01601 Kyiv
Ukraine
17 жовтня 2017 року в ТПП України (конференц-зала «Колізей», 4-й поверх) відбудеться Українсько-Мальтійський бізнес-форум в рамках державного візиту Президента Республіки Мальта М. Л. Колейро Прека до України.
Програма заходу включає пленарну частину, у якій будуть висвітлені стан, перспективи та пріоритетні напрямки українсько-мальтійського економічного та інвестиційного співробітництва, умови та переваги ведення бізнесу в Україні та Мальті. За програмою під час Форуму також відбудуться В2В переговори між представниками ділових кіл України та Мальти.
Разом з цим, мальтійська сторона зацікавлена у направленні для участі у Форумі делегації у складі урядовців, керівництва профільних державних агенцій та асоціацій, а також підприємств Мальти.
Співорганізаторами заходу виступають ТПП України та ТПП Республіки Мальта за підтримки Посольства України в Італійській Республіці, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства закордонних справ України.
Початок заходу – о 12.00, початок реєстрації – з 11.00 ( у зв’язку з особливим режимом пропуску усім учасникам обов’язково мати при собі паспорт).
За додатковою інформацією прохання звертатися за тел.: +38 044 461-98-07, e-mail: isa-iprg@ucci.org.ua, mem-ier@ucci.org.ua.
Представників ЗМІ просимо акредитуватися за телефоном +38 (044) 584-28-36 та за електронною поштою press@ucci.org.ua.
Source: www.facebook.com