Manyetizma Egitimi
Cevher Akademi

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

Du 13/10/2017 10h00 au 14/10/2017 19h00/strike>

Cevher Akademi
Gençlik Mh. Tevfik Işık Cd. Tüsüz Apt. No: 5/4
07100 Antalya
Turkey
MANYETİZMA EĞİTİMİ
MANYETİZMA- ALAN DENGELEME-OTO TELKİN-SPİRİTUEL ALAN PSİŞİK ALAN KAPSAMLI EĞİTİM TAM DONANIMLI MANYETİZMA BİLGİLERİ, POZİTİF ALAN DENGELENMESİ, NEGATİF ALAN TEMİZLİĞİ VE EN KAPSAMLI HALİ İLE SPİRİTÜEL ÇALIŞMA, POLARİZASYON DENGELENMESİ, GÖRSELLEME VE UYGUAMALI EĞİTİM
AYRICA 2 GÜN SÜRESİNCE PARAPSİKOLOJİK UYGULAMALAR( TELEKİNEZİ,TELAPATİ, RADYESTEZİ, LEVİTASYON BİLGİLERİ VE UYGULAMALARI YAPILACAKTIR.
EĞİTİM İÇERİĞİ NEDİR? -Kendi manyetik alanınızı dengeleyerek önemli birtakım rahatsızlıkların önüne geçebilirsiniz. -İyileştirme ve enerji terapisi Alanında gelişmek için son derece kapsamlı bir çalışma -Bu çalışma sürekli manyetik alana maruz kalan vücudumuzda önemli rahatsızlıklar ortaya çıkmadan kendimize yardım etmemizi, birçok rahatsızlığı daha eterik düzeyde bir bozulma başladığında önlememizi sağlayacak bir takım önemli teknikleri öğretmeyi amaçlamaktadır. 1. Telkin Bilim ve Manyetizma 2. Manyetizma Teorileri 3-Oto telkin,bilinçli Şuuraltı 4-Telkin 5- Neo-Spritualist Teoriler - ŞİFA İÇİN MANYETİZMA tüm Manyetizma teorileri,uygulamalar,kullanma alanları - Öğreneceğiniz ve uygulayabileceğiniz manyetik şifa teknikleri -psikoterapistler -Enerji Terapistleri -Şifa uygulayıcılar -Enerji ve Manyetizma Alanları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler BU EĞİTİMİ KAÇIRMASINLAR..
MANYETİZMANIN İNSAN SAĞLIĞI ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ Yer kabuğunun doğal bir manyetizması vardır. Bu manyetizma, insanın hücre zarında madde alışverişini olası kılar, böylece atık maddeler ve toksinler hücreden uzaklaştırılır, ve besin maddeleri, oksijen ve gerekli mineraller hücre içerisine alınabilir. Uzaya gönderilen astronotlar üstünde kullanılan manyetik alan dengeleme tedavileri daha sonra 200.000 insan üstünde yapılan klinik deneyler sonucunda onaylanarak tıpta rutin kullanıma sunulmuştur. Ancak uzaya insan gönderildiğinde fark edilen manyetik alanın insan sağlığı üzerindeki hayati etkisi, esasında eski uygarlıklar tarafından biliniyor ve çok eskiden uygulanıyordu. Günümüzde bu sistem insanların sağlığı için kullanılıyor, çünkü doğal manyetik alan sanayileşme ve ileri teknoloji nedeniyle elektromanyetik kirlenme artmıştır ve şehirleşme nedeniyle insanın toprakla ilişkisi nerdeyse tamamen kesilmiştir. EK BİLGİ: Pek çok kullanma alanı olan manyetik alan tedavisi modern tıpta en çok aşağıdaki alanlarda kullanılmaktadır: • stres, analjezik (ağrı kesici) etki •hormonal ve enzimatik süreçleri düzenleyici etki. •yara iyileşmesinin hızlandırılması Bu 3 etki mekanizmalarının bir neticesi olarak günlük hayatta zindelik, bedensel faaliyetlerde
etkinlik artışı, entellektüel kapasitede artış, konsantrasyon kabiliyetinin artışı, unutkanlığın giderilmesi, uyku düzeninin sağlanması ile insan vücudunun biyoritminin düzenlenmesini temin eder. Ancak Vücudumuzda her organın frekans aralıkları farklıdır, yani tedavi etmek istediğimiz tabloya göre değişik frekanslar kullanılması gerekmektedir. HASTALIKTA ENERJETİK DEĞERLER DÜŞER Dr. Bruce Tainio, insanların ve gıdaların biyofrekanslarını ölçen bir alet geliştirmiş. Sağlıklı insan beyninin 72-90 MHz, sağlıklı insan bedeninin (Gündüz) 62-68 MHz, soğuk algınlığı belirtilerinin 58 MHz, grip belirtilerinin 57 MHz, kanserde 42 MHz, işlenmiş/konserve yiyeceklerde 0 MHz, kuru otlarda 12-22 MHz, taze otlarda 20-27 MHz, esans yağlarında 52-320 MHz olduğunu tespit etmişlerdir. Hastalık ve rahatsızlıklar 58 MHz’de baş göstermeye başlamaktadır.
---
Eğitmen:Emine Karakurt
Katkı payı: 800tl
İletişim:0542 475 3215
Source: www.facebook.com