Altaj: Skvelé a neopakovateľné dobrodružstvo
Dobrodruh.sk cestovateľská kaviareň & klubovňa

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

dim. 15/10/2017 de 19h00 à 20h00/strike>

Dobrodruh.sk cestovateľská kaviareň & klubovňa
Vajnorská 3 /na rohu Vajnorskej a Škultétyho pri Istropolise/
83103 Bratislava
Slovakia
Altaj je jedinečný, no našťastie aj málo známy ruský región, ktorý na jednom unikátnom mieste, ponúka veľké historické dedičstvo a vynikajúce prírodné scenérie. Altaj alebo Алтайские горы sa nachádza geograficky najďalej od svetových oceánov a leží na hranici Ruska, Číny, Mongolska a Kazachstanu. Prostredníctvom našej prezentácie zrelaxujete v tichom raji, na mieste nekonečných plání a polí až po vysoké hory, horské jazerá a rieky. Prekvapí Vás rozprávanie o nádhernom a úprimnom miestnom obyvateľstve a tiež opis zážitkov o energeticky silných miestach (doslova zdroje životnej energie).
Spomenieme dobrodružnú cestu vedenú miestnymi sprievodcami, ktorí na tomto úžasnom mieste žijú celý život. Práve vďaka nim sme videli tento región očami miestnych obyvateľov, zvnútra, a pochopili sme kultúru a lepšie precítili prírodu.
Počas cestovania v tomto regióne si hovoríte, že to, čo vidíte, nemôže byť pravdivé - je to ako najlepší NATIONAL GEOGRAPHIC dokument a vy ste jeho režisérom a kameramanom. Ste priekopníci, ktorí robia prvé kroky na takmer nedotknutých územiach
Môžete sa tešiť na skvelú prezentáciu svetobežníčky, lekárky a krásnej ženy z Petrohradu. Saša je mladá, energická a vášnivá cestovateľka, ktorá precestovala celý svet, no cesta po Altaji ju napriek jej skúsenostiam neskutočne nadchla. Možno Vám prezradí aj niečo o sebe a jej prekvapivom pôvode. Jej zážitky vás iste obohatia a zabavia. Prezentácia bude v prípade potreby z angličtiny prekladať jej kamarát Pali z projektu LáskaTu.
---
Vstupné 3,- eura
Kapacita miestnosti je obmedzená.
Rezervácie na besedy vopred nerobíme, lístky sa predávajú na mieste pred besedou.
Tešíme sa na Vás.
Source: www.facebook.com