תובנה אנושית ובינה מלאכותית הילכו שתיהן יחדיו?
Wize

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

lun. 16/10/2017 de 19h00 à 21h00/strike>

‎Polly פולי‎
sderot Rothschild 60
Tel Aviv
Israel
התפתחות יכולות הבינה המלאכותית התקדמה בקצב המהיר ביותר בעשור האחרון. חוקרים מצליחים לתכנת בינה מלאכותית לפי החוקים וכללי ההיגיון האנושיים במקביל לגישה לכמויות אדירות של מידע. בינה מלאכותית מצליחה להתאים את עצמה למצבים שונים, להפיק לקחים ואף בצע בקרה עצמית. מערכות בינה מלאכותיות מגלות יכולות למידה עמוקה וקבלת החלטות המחקה את החשיבה האנושית ומתחילות להשפיע על שוק העבודה. כבר לא רק מקצועות טכניים אלא מקצועות המבוססים על ניתוח מידע רב והתאמתו לנדרש.
האם בינה מלאכותית תוכל להתמודד עם צרכים חברתיים, אנושיים? להתמודד עם דילמות חברתיות הדורשות שיפוט מוסרי? או שעלינו לחזק את עצמינו כמשקל מול הבינה המלאכותית שמתפתחת?
אם כך, אתגר מהותי עומד לפיתחה של האנושות– התאמה של יכולות התלמידים הלומדים במוסדות החינוך לצרכים התעשייתיים והחברתיים של המאה ה 21 המבוססת על בינה מלאכותית בעלת כישורים אלו. מחקרים שונים פורסמו לאחרונה ומנסים למקד את הכישורים הנדרשים. כישורים, שלדעת כולם חייבים להתבסס על יכולות אנושיות מהותיות וייחודיות. כאלו שבינה מלאכותית תתקשה או לא תוכל להחליף. תכונות של מיומנויות חשיבה מתקדמות, חשיבה מערכתית, רגשית וחברתית.
*על המרצה*
ראש תוכנית לתואר ראשון : "ניהול תשתיות מידע", בפקולטה ללימודי הייטק, המרכז ללימודים אקדמיים. מנהל אקדמי של המכון לחדשנות טכנולוגית. יו"ר איגוד האינטרנט הישראלי לשעבר, יזם ודירקטור בחברות הזנק בתחומי טכנולוגיות ידע תלויות מיקום. סא"ל במיל, מומחה בתחום אוכלוסייה, ניהול ומנהיגות. חבר בצוותי מחקר והערכה בינלאומיים, חבר בוועדות מקצוע של משרד בחינוך למקצועות ה"סייבר-מידע וניהול ידע .
**על Wize**
ארגון חברתי הפועל משנת 2011 לקידום מדע, תרבות, ידע וטכנולוגיה לקהל הרחב. ליבת פעילותנו הינה הפקת אירועים המשלבים תוכן ובילוי. עד כה, הפקנו מעל 650 הרצאות בברים ב-16 ערים שונות בישראל, אליהן נחשפו יותר מכ-200,000 איש הלוקחים חלק באחת מהקהילות החברתיות הגדולות בישראל
*האירוע בחסות AYEKA מתחם חללי עבודה בת"א - AYEKA הינה מתחם עבודה משותף ובית של תוכן המעמיד סביבה ומרחבי עבודה ייעודיים ליזמים מתחומי ההיי טק, התקשורת, הקולנוע, האופנה, העיצוב והפרסום. AYEKA משנה הרגלי עבודה ותפיסת חיים ורואה בשילוב טכנולוגיה, תרבות, אמנות ושמירה על כושר גופני ומנטאלי, מקור חיוני להצלחתן של החברות שתהיינה חלק מהקהילה. במקום מתקיימות על בסיס קבוע הופעות חיות, הרצאות, תערוכות, מפגשים עם כוכבי היי טק, יוצרים ומובילי דעה מתחומים שונים. AYEKA מקיימת אירועים יחודיים גם מחוץ למתחם וחלקם פתוחים לקהל הרחב. .
*שמירת המקומות לאירוע תהיה עד השעה 19:30 ולאחר מכן כניסה על בסיס מקום פנוי*
Source: www.facebook.com