Yeni Döneme Üç Yeni Sınıfla Başlıyoruz!
Fotoğrafçılık Kursu- Narlıdere Belediyesi/İZMİR

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

Du 13/10/2017 19h30 au 16/10/2017 16h00/strike>

Fotoğrafçılık Kursu- Narlıdere Belediyesi/İZMİR
Narlıdere Atatürk Kültür Merkezi, Mithatpaşa cd. 447/A
Narlıdere
Turkey
UYGULAMALI DERSLERİMİZLE GERÇEK BİR ATÖLYE DENEYİMİ YAŞATTIĞIMIZ STÜDYOMUZDA MAKİNANIZI ARTIK HER TÜRLÜ IŞIK KOŞULUNDA İFADE YARATMAK ÜZERE KULLANMAYI ÖĞRENEBİLİRSİNİZ!
MAKİNA AYARLARINDAN POZLAMAYA; KOMPOZİSYONDAN İŞ AKIŞINA; PORTRE, MANZARA, ÜRÜN, MİMARİ, YAKIN PLAN ÇEKİMLERİNDEN DİJİTAL KARANLIK ODA UYGULAMALARINA; EFEKTLERDEN, HDR FOTOĞRAFÇILIĞA; FLAŞ KULLANIMINDAN BASKIYA KADAR, FOTOĞRAFÇILIKLA İLGİLİ İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ HERŞEYİ BİR ARADA BULABİLECEĞİNİZ VE DE PROGRAMINIZA UYGUN OLARAK SEÇEBİLECEĞİNİZ 3 YENİ SINIFIMIZ AŞAĞIDAKİ GÜN VE SAATLERDE AÇILIYOR!
1) HAFTA İÇİ AKŞAM :13 EKİM CUMA 19.30-21.30
2) HAFTA SONU: 14 EKİM CUMARTESİ 13.oo-15.oo
3) HAFTA İÇİ GÜNDÜZ:16 EKİM PAZARTESİ 14.oo-16.oo
EĞİTİMİMİZE FOTOĞRAFÇILIĞA '0'dan BAŞLAYANLAR GİBİ YILLARDIR ÇEKİM YAPMALARINA KARŞIN KOMPOZİSYON VE GÖRÜNTÜ İŞLEME BECERİLERİNDE BOŞLUKLAR HİSSEDEREK FOTOĞRAFÇILIĞI SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE YENİDEN GÖZDEN GEÇİRMEK İSTEYENLERİ DE BEKLİYORUZ..
SEÇECEĞİNİZ SINIFINIZ HAFTANIN YUKARIDA BELİRTİLEN GÜN VE SAATLERİNDE YAKLAŞIK ÜÇ AY SÜRECEK OLUP, SONRASINDA PEK ÇOK KURSİYERİMİZ GİBİ EĞİTİM VE UYGULAMALARINIZA İLERİ DÜZEY SINIFLARIMIZDA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ.
YÜKSEK STANDARTLI EĞİTİMİMİZ İÇİN ATÖLYEMİZİN MASRAFLARINA İSTİNADEN AYLIK KATKI PAYINIZ (bu yıl özel indirimli olarak) 140TL'DİR. ASKERLERİMİZE, ÖĞRETMENLERİMİZE VE ÖĞRENCİLERİMİZE AYRICA İNDİRİMİMİZ MEVCUTTUR.
* Sınıfların sağlıklı oluşturulması açısından ön kaydınızı 'katılıyorum' tuşuna tıklayarak gerçekleştirdikten sonra hangi sınıfı seçtiğinizi mesajla belirtmeniz önemlidir. Esas kayıt için seçtiğiniz sınıfın ders günü ve ders saatinden yarım saat önce Atölyemizde bulunmanız yeterlidir.
** 'Nerede Kalmıştık' sınıfımız da belirleyeceğimiz gün için takipte olsun : )
Source: www.facebook.com