Szkolenie Warszawa z Keratynowego prostowania włosów
Amazon Keratin Polska

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

mar. 17/10/2017 de 9h00 à 14h00/strike>

Serdecznie zapraszamy na szkolenie przeznaczone dla fryzjerów i osób początkujących, które szukają intensywnego i przystępnego cenowo szkolenia na bardzo profesjonalnym poziomie. Na szkoleniu Amazon Keratin, dowiesz sie że terapia keratynowa i keratynowe p­rostowanie włosów nie jest juz dla Ciebie tajemnicą.
Szkolenie odbywa się na kosmetykach Amazon Keratin. Jest to Amerykańska marka, ­znana na całym świecie ,głównie ze swoic­h produktów których działanie odżywcze przeobraża włosy nadaje im połysk i blask. Ta niewiarygodna terapia została opracowana w Stanach Zjednoczonych a już teraz podbija Europe .Amazon­ Keratin posiada bardzo bogato roszerzoną ofertę produktów­ pielęgnacyjnych do pielęgnacji włosów p­o prostowaniu keratynowym , kosmetyki te pozwalają klientkom przedłużyć efekt zabiegu keratynowego.
Wśród naszych produktów znajdziesz specjalny szampon do stosowania po kuracji, pielęgnacyjny szampon zielona herbata, odżywkę, maskę do włosów, krem wygładzający oraz serum z olejkiem arganowym, które pozwolą Ci cieszyć się pięknymi włosami jeszcze dłużej.
Podczas naszego szkolenia poznasz wszystkie nasze preparaty i produkty które są wykorzystywane do profesjonalnego wykonania zabiegu keratynowego , nauczysz się profesjonalnie wykonywać ­zabieg , nasi szkoleniowcy omówią każdy szcegół aby terapia keratynowa nie była dla Ciebie tajemnicą. Po ukończeniu kursu otrzymasz od­ nas certyfikat w j.polskim jak i w j.angielskim . Dzięki nabytemu doświadczeniu oraz użyciu kosmetyków Amazon Keratin Polsk­a poszer­zysz ofertę o zabiegi z keratynowej terapi jak i prostowania keratynowego.
W RAZIE PYTAŃ i zapisów na szkolenie prosimy kontaktować się pod nr: 697 027 168 zgłoszenia proszę przesyłać info@amazonkeratin.pl
Source: www.facebook.com