Saulius Prūsaitis, Kalėdinis koncertas
Renginių Oazė

mar. 26/12/2017 de 19h00 à 21h00

Fuseau horaire : Vilnius (GMT+02:00)

Renginių Oazė
Baltų pr. 16
48190 Kaunas
Lithuania
Saulius Prūsaitis - itin savitą muzikinį braižą ir stilių turintis Lietuvos dainininkas, kompozitorius, tekstų autorius.
Solinę karjerą S.Prūsaitis pradėjo 2011 metais, tuo pat metu būdamas ir garsios grupės “Happyendless” vokalistu. Pasak jo, visada buvo kūrinių, kurie gimdavo šalia grupės veiklos ir nesinorėjo jų laikyti stalčiuje.
Jo solinė karjera įgavo pagreitį 2011 m., kai jis sulaukė pasiūlymo kurti muziką Oskaro Koršunovo spektakliui “Išvarymas”, pagal Mariaus Ivaškevičiaus pjesę. Spektaklis sulaukė didžiulio populiarumo.“Vienas šio spektaklio sėkmės veiksnių – S. Prūsaičio muzika”,- apie “Išvarymą” sakė O. Koršunovas.
Muzika spektakliui atnešė ir pirmąjį hitą - dainą “Meilė tu”. Tai buvo ir pirmas išpopuliarėjęs S.Prūsaičio kūrinys lietuvių kalba. Po kelių metų S.Prūsaitis vėl atkreipė į save dėmesį su kūriniu “No more drama”, kurį prodiusavo Leonas Somovas.
Lietuvoje grupės kūrybą įvertino visos tuo metu buvusios apdovanojimų ceremonijos („Bravo“, „Radiocentro“ „Pravda“ ). Tai pat “Happyendless” apdovanoti “Sidabrine gerve” už kultinio filmo “Zero2” garso takelį.
2015-tais S.Prūsaitis ne tik užbaigė savo naują albumą. Jis taip pat buvo ir Andriaus Mamontovo albumo garso įrašo režisierius. 2015 m. dienos šviesą išvydo ir dainos “Būkime geriausiais draugais” vaizdo klipas, kuris galėtų pretenduoti į rekordų knygą, kaip kūrinys, kuriame nufilmavo daugiausiai Lietuvos įžymybių.
S.Prūsaitis jau trečią sezoną yra vienos populiariausių Lietuvos TV laidų “X faktorius” teisėjas. Be to, per karjeros metus yra lietuviškai dubliavęs daugiau nei 20 animacinių filmukų personažų.
Koncerte skambės visos populiariausios Sauliaus dainos: „Norim šokti“, „Vasara 3016“, „Vaikas iš didelės raidės“, „Meile tu“, „Būkime geriausiais draugais“. Ir labai tikimės, jog Šv. Kalėdų proga koncerte nuskambės nuostabi kalėdinė daina „Noriu namo“...
Source: www.facebook.com