Tuğbay Domaç ile Mandala Workshop
Nea Yaşam Akademisi

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

lun. 18/09/2017 de 19h30 à 21h00/strike>

Nea Yaşam Akademisi
Teşvikiye Mahallesi, Profesör Doktor Müfide Küley Sokak No:28 D:15 K:4, 34365 Şişli/İstanbul, Türkiye
34365 Istanbul
Turkey
MANDALA Workshop
İçsel dinginleşme ihtiyacı olan zihnimizin ve bedenimizin şifa yolculuğuna hazır olun.
Tüm güzel niyet ve dileklerinizi yükleyerek şekil bulacak mandala çalışmalarınız sizleri çıkmak istediğiniz içsel yolculuğunuza huzur ile çıkartacak. İçten dışa doğru çizilen mandala, dairesel formu ile iç döngümüzde özümüz ile buluşturan muhteşem bir meditatif çalışmadır.Mandala dilek ve niyetlerin enerjisi ile şekil alır. İnce ince işlenmiş o güzel desenler dileği imajine eder ve fiziki boyutta oluşum enerjisini yükler. Ritüel bu renkli kumların akan suya dökülmesi ile son bulur.
Bizim, kağıtlara renkli kalemler ile yapacağımız mandala çalışması kendi yaratıcılığınızı keşfedeceğiniz ve ruhunuzu besleyeceğiniz bir ilaç niteliğindedir. Mandala dikkat dağınıklığınızı toparlayan, hedefe odaklanmanızı sağlayan, sizi sakin kalarak serinkanlı davranışlara yönlendiren, ruhu, zihni ve sonuç olarak bedeni besleyen bir meditasyon çalışmasıdır.
Hayatın akışını mikro kosmosun makro kosmos a yansıması ya da makro kosmosun mikro kosmosa yansıması olarak düşünebiliriz. Evrende var olan tüm oluşumların, devasa boyutu yada mikroskobik boyutu vardır ve bunu zihin beden anlar ve bilinçaltında birleştirir. Duygu dünyamızın anlam veremediğimiz tepkilerini dinginleştirebilmek, acısında aydınlanmak ve tekamül sürecinde hakikate ulaşmasında huzur bulucu bir yolculuktur.
İletişim Tel:
02122191930
05357407435
Katılım Ücreti : 100 TL
Bu keyifli atölye çalışmasında tüm renkli hikayeleriniz ve muhteşem enerjilerinizle bir arada olmak dileği ile.
Source: www.facebook.com