Pożegnanie z warszawskim plażowym. Koncert zespołu Obibox!
Dzielnica Wisła

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

sam. 16/09/2017 de 19h30 à 22h30/strike>

Babie Lato
Bulwar Flotylli Wiślanej
00-379 Warsaw
Poland
Odlatujące ptaki, plażowy w wełnianym swetrze oraz brak problemów ze znalezieniem wolnego kawałka piasku na plaży to zwiastuny tego, że wielkimi krokami zbliża się jesień. Nasze punkty plażowe oraz obsługujący je plażowi i animatorzy także zawieszają swoją działalność na okres jesienno-zimowy.
Przy okazji mają jedną malutką, maluteńką prośbę – chcieliby odzyskać wszystko, co w tajemniczych okolicznościach zniknęło z plażowych budek. Jeśli przez przypadek znalazłeś się w posiadaniu leżaka, turkusowego kocyka z logo Dzielnica Wisła lub książki z plenerowej nadwiślańskiej wypożyczalni, przynieś je w sobotę 16 września między 12:00 a 19:00 na plażę Poniatówka do naszej budki. Plażowy bez zbędnych pytań i z uśmiechem na twarzy wręczy Ci piękny prezent, który pomoże przetrwać okres jesienno-zimowy. Umowa stoi?
A wieczorem widzimy się w Babim Lecie. Rozweseli i roztańczy nas zespołu Obibox! Plażowicze, bądźcie tam z nami. Do zobaczenia w sezonie letnim 2018!
…………………………………………………………………………………
Obibox – OBIBOX - punk i rockabilly pomieszane z bigbitem, bluesem oraz psychodelią. Powstali w 2003 r. w Warszawie i mają na koncie dwie długogrające płyty. Na jesieni ukaże się ich trzeci album pt: "Czasy niepewne".
https://obibox.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=IyM9zinkotE
Source: www.facebook.com