Smieklu Joga
Centrs Zelta Aplis

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

lun. 18/09/2017 de 18h00 à 20h00/strike>

Centrs Zelta Aplis
Lielā iela 32-1
3001 Jelgava
Latvia
"Smiešanās noteikti ir ļoti īpaša. Viss tavs ķermenis smejas. Katrs atoms, katra tava ķermeņa šūna piedalās smieklos. Es vienmēr esmu bijis pret nopietnību. Nopietnība nevar būt pilnīga. Tā vienmēr ir daļēja, absolūts smiešanās pretstats. Tā kļūst arvien šaurāka un šaurāka un šaurāka. Jo nopietnāks tu esi, jo šaurāks tu kļūsti. Jo vairāk tuvojies smiekliem, jo plašāks un atvērtāks, jo vairāk ievainojams, pilnīgs tu kļūsti." /Ošo/
Smiekli savā ziņā ir līdzīgi asarām - tie atbrīvo ne tikai acis, lai varam saredzēt skaidrāk, bet arī sirdis, lai varam sajust spēcīgāk. Jo pieaugušāki kļūstam, jo nopietnākiem mums liek būt. Smieklu terapeitisko iedarbību var novērot jau pēc 10 minūšu nepārtrauktas smiešanās. Jo ilgāk smejamies, jo biezāku emocionālo putekļu slāni varam novērot - un smiekli to sašķeļ kā zobens.
Smieklu jogas nodarbība ļauj piedzīvot unikālu, dziļi transformējošu prieku:
Iesildīšanās fāzē izmantojam dziļo jogas elpošanu (prānajama) un īpašus vingrinājumus, kas palīdz atraisīties un kļūt mazliet rotaļīgākiem un koķetākiem.
Meditācijas fāzē ļaujamies gardiem, nekontorlētiem smiekliem. To laikā atbrīvojam sevī vietu patiesam skaistumam, priekam un žēlastībai un mīlestībai - tam, ko aizslāņojam ar bailēm, skumjām, dusmām, nedrošību un ignoranci.
Noslēdzošajā fāzē ļaujamies dziļai, spēkus atjaunojošai relaksācijai. Tās laikā sazemējamies un atgūstam dabisko līdzsvaru, piepildot sevi ar spēcīgu, pirmatnēju enerģiju.
Smieklu joga māca emocionālo noturību: prast laimi izvēlēties pašam, nevis gaidīt, kad tā tevi piemeklēs. Mūsu ķermenis zina kā smieties un prot to darīt arī pēc pieprasījuma. Prāts, savukārt, neatšķir īstus no tēlotiem smiekliem. Smieklu jogā nav nepieciešama humora izjūta, jāzina joki vai pat jājūtas laimīgam. Sākumā, notēlo smieklus un pēc mirkļa jau būsi ierauts smieklu virpulī.
Smieklu jogu vada Sanita Maleja, sertificēta Jogas skolotāja
Dalības maksa 7eur
Pieteikties: info@cza.lv; tel. 20239199
Vai http://zeltaaplis.lv/nodarbiba/smieklu-joga
Source: www.facebook.com