Szczecińskie Zakończenie Sezonu Motocyklowego
Stowarzyszenie Motocykliści dla dzieci

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

sam. 16/09/2017 de 9h30 à 16h00/strike>

Dealer BMW i MINI Bońkowscy Samochody Używane
Ustowo 55
70-001 Szczecin
Poland
SZCZECIŃSKIE ZAKOŃCZENIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2017!!
Nie ważne czym jeździsz, musisz tam być!
Zapraszamy na, organizowaną wspólnie z BMW Bońkowscy i Stowarzyszeniem Motocykliści dla Dzieci, imprezę zamykającą sezon motocyklowy 2017.
Będzie to już druga nasza wspólna impreza. Większość z Was brała udział w naszym rozpoczęciu sezonu motocyklowego 2017, które zakończyło się dużym sukcesem. Przy tak hucznym otwarciu sezonu musimy teraz podołać Waszym oczekiwaniom przy pożegnaniu sezonu motocyklowego :)
Start 16.09.2017r. (sobota) już tradycyjnie spod Salonu BMW Bońkowscy - Ustowo 55, Szczecin (przy Rondzie Hakena).
Zbiórka zaczyna się o godzinie 9:30 przed salonem BMW Bońkowscy. Każdy uczestnik rozpoczęcia sezonu otrzyma na miejscu pamiątkową naklejkę na motocykl. Start spod salonu planowany jest na godzinę 10:00 :)
Cel – Ośrodek Wypoczynkowy Janowo (Barlinek)
Trasę pokonamy wspólnie. Potem wszyscy spotkamy się w ośrodku Janowo, gdzie czeka nas wspólna zabawa. Na miejscu przewidujemy konkursy z nagrodami.
Wstęp na imprezę jest wolny. Wspólna zabawa jest BEZPŁATNA dla każdego. Jednak catering od organizatorów będzie płatny. Koszt opaski All Inclusive, która upoważnia do korzystania z cateringu to 20 zł. W cenie napoje, kiełbaski, dania z grilla.
Na miejscu będzie również stoisko z oryginalnymi akcesoriami motocyklowymi BMW. Akcesoria będą dostępne na imprezie w specjalnych niższych cenach z okazji zakończenia sezonu.
Source: www.facebook.com