ADIM ADIM Aydos Ormanı Trekking Etkinliği
Adım Adım

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

dim. 17/09/2017 de 7h30 à 16h30/strike>

aydos ormanı
sultanbeyli
34090 Istanbul
Turkey
Sevgili Adım Adım,
17 Eylül Pazar günü “bir grup güzel Adım Adım gönüllüsü” Aydos Ormanı 3 no.lu Kapı’da buluşuyor ve doğanın içine hareket ediyoruz. Evet, trekking yapıyoruz, doğrudur. Hem de müthiş bir doğa manzarası eşliğinde!
Kahvaltı ile taçlandırıyor, hoş sohbet + muhabbet ve bir çok “eski tip” oyunlar ile neşemize neşe katıyoruz!
Buluşma saati ve yeri: 07:00 – Aydos Ormanı 3 nolu Giriş (Sedir Büfe arkası)
https://goo.gl/maps/4Q1J5jdwsVF2

Program:
Hareket saati : 07:30. Yaklaşık 2:30 – 3 saatlik yürüyüş sonrası piknik alanına ulaşıyoruz!
Kahvaltı saati : 10:30. Sırt çantalarımızda saatlerde taşıdığımız enfes yiyecekleri hüpletiyor, batak, king oynuyor, ip atlıyor, birbirimizin sohbetine doyuyoruz! ( Yanınızda yiyecek ve içecek bir şeyler getirmeyi unutmayın! )
Geri dönüş saati:13:30 geri dönüş için harekete geçiyoruz ( hava sıcak ve güneşli olabilir ancak geri döndüğümüz için dert değil, yeterli su olması kaydıyla! )
Başladığımız noktaya varmamız 16:30! Arabalara kavuştuk. Olaysız ve mutlu şekilde dağılabiliriz.
Notlar:
1-Ulaşımı özel araçlar ve toplu taşıma ile sağlayabilirsiniz. Özel aracı ile gelecek kişilerin benzer lokasyonda oturan kişiler ile organize olması için facebook etkinliği altında organize olmaları tavsiye edilir.
2-Buluşma noktamız olan Üçüncü Kapı'ya en yakın otobüs durağı, Çamlık Durağı ( Kartal tarafından gelirken Uğur Mumcu Sitesi durağından hemen sonraki durak ). Hemen girişte Sedir Cafe’yi de görebilirsiniz. Kartal'dan direkt minibüsler var. Kartal Köprüsü'nün üstündeki duraktan da bu minibüslere ek olarak 132C, 131ÇK ve 131V nolu otobüsler geçiyor. "Birinci Kapı" ve "İkinci Kapı"'nın da önünden geçerek ilerliyor bu otobüsler. Ayrıca Kadıköy (21U), Bostancı'dan (17S) da direk gelen arabalar var. Çamlık Durağı’ndan geçen tüm otobüsler ile gelebilirsiniz.
Sorularınız için: etkinlik@adimadim.org
Source: www.facebook.com