Zegar Biologiczny wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej - wykład
Ciuciubabka

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

lun. 18/09/2017 de 17h30 à 19h00/strike>

Ciuciubabka
Piłsudskiego 30
81-378 Gdynia
Poland
Zapraszamy na wyjątkowy wykład pt. Zegar Biologiczny wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, czyli jak żyć w harmonii z własnym ciałem i naturą.
Na spotkaniu dowiesz się, jak pory dnia wpływają na pracę narządów wewnętrznych.
Opowiem, jak w praktyce interpretować zasady zegara biologicznego, czyli dlaczego lepiej nie pić kawy między 11:00 a 13:00, a śniadanie najlepiej jeść około 7:00-8:00 rano.
Wprowadzając zasady zegara biologicznego do codziennego życia, masz szansę poprawić stan zdrowia i każdego dnia tryskać energią :)
Wykład powadzi: Aga Fiszer-Kosińska, holistyczny doradca żywieniowy, studentka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej
Pasjonatka zdrowego stylu życia oraz medycyny naturalnej. Studiuje Tradycyjną Medycynę Chińską w Szkole Tradycyjnej Medycyny Chińskiej TOMO w Gdańsku. Licencjonowana instruktorka fitness. Systematycznie poszerza swoją wiedzę na kursach, z zakresu dietetyki i suplementacji (m.in. Mauricz, Barbell Kitchen, Trójmiejski Ośrodek Medycyny Orientalnej TOMO, Energomedica). Bierze udział w wielu konferencjach medycznych i dietetycznych, aby nieustannie podnosić swoje kwalifikacje.
Na co dzień prowadzi praktykę doradztwa żywieniowego. W swojej praktyce stara się łączyć najnowszą wiedzę z zakresu dietetyki z tradycją Medycyny Chińskiej.
Stworzyła poradnię inaturalnie.pl Poradnia Zdrowego Życia, aby wspierać ludzi w dążeniu do zmian żywieniowych w zgodzie z naturą.
Fascynuje ją kuchnia Pięciu Przemian wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.
Wstęp wolny. Zapisy mailem: agnieszka@ciuciubabkacafe.pl
Source: www.facebook.com