Ako budovať a viesť komunity pre rôzne typy projektov
VOICES

mardi 19 de 18h00 à 19h30

Fuseau horaire : Prague (GMT+02:00)

VOICES
Sládkovičova 8
91101 Trencin
Slovakia
Komunity sú dôležité a podporujú rast firiem, neziskových organizácií a platforiem. Dokážu nás podržať v ťažkých chvíľach, ale aj šíriť rôzne komunikačné posolstvá a tvoriť časť nášho marketingu.
Ako nadchnúť ľudí pre náš projekt a aktívne ich zapájať do tvorby obsahu, či iných aktivít? Svoje “know-how” sa nám pokúsi odovzdať Richard Čermák, ktorý v minulosti založil a dlhé roky budoval komunitu okolo svojho hudobného vydavateľstva GERGAZ. Aktuálne pôsobí vo WebSupport.sk, kde začínal ako Community Manager a 2 roky sa staral o IT komunitu fanúšikov a zákazníkov. Jeho najnovším projektom je Meet the Heroes, ktorému sa za posledný pol rok podarilo vytvoriť rozsiahlu komunitu z celého Slovenska.
Richard Čermák je zakladateľom rešpektovaného hudobného vydavateľstva GERGAZ, ktoré zastrešuje známe hudobné mená ako Fallgrapp, či NVMERI. V súčasnosti pracuje pre spoločnosť WebSupport, kde riadi komunikačné a “brandové” stratégie. Je tiež zakladateľom platformy Meet the Hereos, ktorá si postupne získava pozornosť mnohých novinárov, blogerov a fanúšikov kvalitných rozhovorov. Jednou z jeho posledných aktivít je projekt Ostrov hudby, ktorý získal minulý rok ocenenie za prínos do hudby v rámci RadioHead Awards.
Na podujatie odporúčame záväzne sa registrovať a vopred uhradiť účastnícky poplatok 5€.
Source: www.facebook.com