Otwarta Wymiana Sąsiedzka oraz Pchli Targ
Klub Firlej

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

sam. 16/09/2017 de 12h00 à 15h00/strike>

Klub Firlej
Grabiszyńska 56
53-504 Wroclaw
Poland
Spotykamy się już czwarty raz w Firleju na Wymiane i Pchlim Targu Sąsiedzkim :)
Masz w swoich szafach, na regałach, w piwnicach lub na strychu rzeczy, z których nie korzystasz, a wydaje Ci się, że komuś innemu mogłyby się spodobać?
Prawdopodobnie odpowiedź jest twierdząca (bo kto z nas nie ma :))
Kawiarnia Sąsiedzka w Firleju oraz Przestrzeń Otwarta zapraszają na odbywającą się w każdą trzecią sobotę miesiąca OTWARTĄ WYMIANĘ SĄSIEDZKĄ!
Jeśli do tej pory nie miałeś pojęcia co zrobić z przedmiotami, które Ci się znudziły, ale dalej są w dobrym stanie, mamy dla Ciebie rozwiązanie.
Otwarta Wymiana Sąsiedzka oraz Pchli Targ to organizowane wraz z Przestrzenią Otwartą miejsce dla obrotu ubraniami, książkami, płytami czy kwiatami. Przedsięwzięcie to opiera się na idei wprowadzenia nowej formy nabywania rzeczy, zaprzestania niepotrzebnego ich gromadzenia oraz możliwości dzielenia się i pomagania. Akcja odbywa się pod hasłem “przyjdź, wymień, zostaw”, gdyż odzieżowe nadwyżki przekazane zostaną organizacjom niosącym pomoc potrzebującym.
W strefie Pchlego Targu można sprzedać ubrania/książki/buty/i inne przedmioty w stanie bardzo dobrym i w przyjaznych cenach.
W strefie Wymiany można zostawić ubrania/książki/buty/ i inne oraz zabrać ze sobą to, co wpadło Ci w oko. Ze strefy wymiany można coś wziąć nawet jak nic tam nie przyniesiesz.
Dodatkowo przez cały dzień będzie czynna Kawiarnia Sąsiedzka.
Przychodźcie więc całymi rodzinami (pojedynczo bądź w parach - wedle uznania) i poznajcie swoich sąsiadów, bliskich i tych trochę dalszych, przy okazji odgracając swoje przestrzenie i być może zyskując nowe bezcenne przedmioty ;)
Udział w wymianie jest bezpłatny.
Wszelkie zapytania oraz zapisy proszę kierować na maila kawiarnia.w.firleju@gmail.com
albo dzwonić 733687806
Do zobaczenia!
Source: www.facebook.com