Sügisene joogalaager naistele 6-8 oktoober 2017 Algallikal
Infra Jooga

Du 06/10/2017 18h00 au 08/10/2017 13h00

Fuseau horaire : Tallinn (GMT+03:00)

Infra Jooga
Narva mnt 9E
10151 Tallinn
Estonia
Imeline naine, kutsume Sind ainult naistele pühendatud joogalagrisse, mis toimub maagilises Algallika Keskuses Läänemaal.
Üheskoos astume sammukese lähemale iseendi tõelisele olemusele ja enda mõistmisele naisena, et luua tasakaalu, harmooniat ja ARMASTUST endas ning enda ümber.
Naiselik olemus on olla õnnelik, hooliv, soe, tundlik, avatud, voolav, sensuaalne ja graatsiline ning armastada iseennast. Oled sa olemises ja armastuses või takistab Sind hirm ja ebakindlus?
Sellel nädalavahetusel saad läbi liikumise, jooga, meditatsioonide, erinevate praktikate avastada oma naiselikkust ja naisenergiat, jõudes oma sügavaima sisemise hääleni.
Meid on toetamas ka täiskuu, mille vägi ja energia võimendab kõike, mis toimub Sinu meeles ja kehas ning saame taotuslikult selle maagilise energia enda kasuks tööle panna.
Joogalaagrit alustame reedel Yin ja Taastava joogaga, kuhu lisame Reiki tervendava väe. See on suurepärane võimalus võtta endale aega ja tunnetada iseenda sisemust. Rahulikult asendites olles, avame ja venitame oma keha ning laseme pingetel minna nii füüsilisel kui vaimsel tasandil. Saame uut ja puhast energiat läbi Reiki, sügava lõdvestumise ja hingamise.
Laupäeva hommikul äratame endid läbi päikesetervituste, et anda endale positiivse energia laeng algavaks päevaks. Teeme erinevaid praktikaid ning meditatsioone, et jõuda oma sügaivama naiselikkuseni. Õhtul tasakaalustame endid läbi Yin-Yang joogatunni ning pärast seda valmistame oma tunnetuse ning intuitsiooni järgi valitud kristallidest talismani. Poolvääriskivides on peidus suur energia, millega saame muuta iseennast ja oma elu. Räägime ka kuidas kive kasutada ja enda jaoks tööle panna. Pärast õhtusööki on meid ootamas kuumaks köetud saun.
Joogalaager algab reedel (6.10.17) kell 18.00 ja lõppeb pühapäeval (8.10.17) kell 13.00.
Toimumiskohaks on Algallika Keskus Matsalus, mis asub Läänemaal väikeses Rannaküla külas, Tallinnast 135km ja Pärnust 74km kaugusel. Rohkem infot saad Algallika Keskuse kodulehelt www.algallika.ee
Oma osalemisest anna palun teada meile telefoni teel 555 10575 või saada e-mail info@infrajooga.ee.
Joogalaagri maksumus on 165 EUR. Ettemaksuna tuleb tasuda 70 EUR Infra Stuudio Oü arveldusarvele EE271010220205116226. Ettemaks kinnitab osalemise joogalaagris ning ei ole tagastatav.
Hinna sisse kuulub ööbimine (2 ööd), hommiku - , lõuna- ja õhtusöök.
Joogalaagrit viivad läbi õed Temea Milliron ja Kerli Vendelin, kes on mõlemad Infra Jooga stuudio asutajad ja õpetajad.
Temea on joogaga on ta tegelenud üle 13 aasta, sellest viimased 8 aastat kuuma joogaga. Ta läbis USA-s Vinyasa Flow 200-tunni joogaõpetaja koolituse ning on sertifitseeritud E-RYT joogaõpetaja läbi Yoga Alliance. 2015 aasta kevadel osales ta Rasedate jooga juhendaja koolitusel, et täiendada oma teadmisi ja anda neid edasi ka teistele. Ning sama aasta sügisel läbis ta Taastava jooga (Restorative Yoga) õpetajate kursuse ühe maailma tuntuima õpetaja Judith Hanson Lasater käe all. Lisaks on Temea läbinud Embodied Yin Yoga õpetajate kursuse ning jätkab oma õpinguid Advanced Embodied Yin and Yang teacher training programmis.
Temea on sündinud ja kasvanud Eestis ning hiljem elanud mitmed aastat USA-s, kus on omandanudki oma joogapraktika. Täna juhendab Temea joogatunde nii Eestis kui ka USA-s.
Kerli on läbinud Vinyasa 200-tunni joogaõpetaja koolituse, Rasedate jooga 20-tunni koolituse, Embodied Yin Yoga õpetajate kursuse ning jätkab oma õpinguid Advanced Embodied Yin and Yang teacher training programmis. Kerli on on sertifitseeritud joogaõpetaja läbi Yoga Alliance'i. Tal on suur huvi poolväärsikivide ja kristallide vastu ning see viis ta kristalliterapeudi koolituseni, kus ta on läbinud kaks kursust. Lisaks on ta läbinud Reiki kaks astet Kreet Rosina juures. Ühendades enda igapäeva elus jooga, kivid ja reiki, on ta eesmärgiks leida tasakaal endas nii füüsiliselt kui vaimselt
Source: www.facebook.com