Pripildyta sklidinai /meditacijų vakaras moterims
Sąmoningų santykių studija

jeudi 24 de 18h00 à 20h00

Fuseau horaire : Vilnius (GMT+03:00)

Bernardinų Sodas
Vilnius
Lithuania
MES PRIPILDYSIME TAVE SKLIDINAI... KUO ATVIRESNĖ BUS TAVO ŠIRDIS, TUO DAUGIAU JI GAUS GYVENIMO DOVANŲ! - sako Senolės.
Tradiciškai kas mėnesį vykstančius susitikimus su santykių išminties sergėtojomis Senolėmis, praturtinome Žemės ir Dangaus artumu - į susitikimą Bernardinų sode kviečiame prisijungti visas giluminio savęs pajautimo išsiilgusias moteris ir merginas!
Senolės ir jų mokymas veda mus, moteris, į mūsų gyvenimo gelmes, esmę, širdį... Jų siunčiama žinia – pagarba tam, kas esame. Jos pakvietė visas pasaulio moteris į vidinį darbą, kurio dėka mūsų planetoje stiprinamas moteriškas pradas.
ŽALIOJO VAKARO METU:
♥ atsakysime į klausimą, ką išmintingosios Senolės rekomenduoja daryti pilnatvės siekiančioms šiuolaikinėms miesto moterims? Kaip mums kaupti jėgas? Kaip išmokti naudotis savo galia? Kokiais veiksmais subalansuoti santykius su vyrais? Ir daug kitų moteriškumo gairių, padedančių pasijausti pakankama ir gyvybinga moterimi.
♥ apsijugsime Šviesos Tinklo meditacijoje (www.netoflight.org). PASAULINIS MOTERŲ ŠVIESOS TINKLAS - tai jau 20 metų kuriamas ryšys, vienijantis tūkstančius medituojančių moterų visoje Planetoje. „Kai laikai ir saugai Tinklą, tavyje ir Tinkle atsiveria gelmė ir platybė… Prisijungusi prie Šviesos Tinklo, tu nugrimsi į didesnę savo gelmę – arčiau Gyvenimo Šaltinio“ teigia Senolės.
---
„Per visus bendravimo su Senolėmis metus išsiugdžiau nepaprastą vidinę jėgą. [...] Supratau, ką reiškia būti karaliene, pasitikėti savimi, suprasti, kas esi iš tikrųjų. Tai – karališka dovana. Po tokio patyrimo žinojau, ką reiškia pajausti savo didingumą, įgyti karališką savybę.“ (Sharon Mc‘Erline, knygų „Kalba Senolės“ ir „Mūsų meilė yra mūsų jėga“ autorė)
Šis vakaras skirtas Tau, jei:
• Ilgiesi giluminio moteriško savęs pajautimo;
• Eini sąmoningumo keliu, siekdama atskleisti savo prigimtį;
• Ieškai esminių atsakymų klausimuose, kylančiuose iš Vyro/Moters santykio;
• Nori pasikrauti gyvos moteriškos energijos bendraminčių rate;
• Sieki praleisti šviesiausią metų periodą jaukioje moteriškoje draugijoje.
Renginys nemokamas. Susitinkame Bernardinų sode prie fontano. Vėliau visos patrauksime į sodo gilumą. Truksime 2 val. Su savimi turėkite paklotėlį sėdėjimui ant žolės. REGISTRUOKITĖS el.paštu samoningisantykiai@gmail.com ir nurodykite savo kontaktinį telefono numerį – esant nedraugiškam orui keisime susitikimo laiką ir vietą.
Renginį veda Raminta Lapinskaitė ir Shanti Viktorija, VšĮ SĄMONINGŲ SANTYKIŲ STUDIJA įkūrėjos ir mūzos, mylinčios moterys, bendražygės ir patyrusios sąmoningų santykių trenerės. Daugiau info: www.samoningisantykiai.lt
Renginio trukmė 2 val.
SUSITIKIME! Senolių mokymas ir meditacijos puoselėja mūsų moteriškumą labai švelniai, tad nebūtina jokia meditacinė patirtis ar ankstesnės žinios apie Senolių mokymą.
Source: www.facebook.com