Improvisation theater
Baltijas Reģionālais fonds

mercredi 23 de 18h30 à 20h30

Fuseau horaire : Riga (GMT+03:00)

Jauniešu studija "BaMbuss"
Brīvības gatve 204
LV - 1039 Riga
Latvia
Improvizācijas teātris tika izgudrots 70-tajos gados, Kanādā. Šobrīd tas visā pasaulē kļūst arvien populārāks. Šī jaunizveidotā mākslas veida mērķis bija teātra popularizēšana. Improvizācijas pamatā ir tas, ka aktieriem teksti nav jāzina no galvas, tie var tikt izdomāti uz vietas, ievērojot pāris noteikumus.
Šīs darbnīcas mērķis ir divu stundu ietvaros parādīt, kas ir improvizācijas teātra treniņš : iesildīšanās uzdevumi, dažādu emociju izspēlēšana, mācīšanās izmantot telpu, kreatīvu, spontānu ideju radīšana, ieklausīšanās citam citā, pamatnoteikumu izprašana un pielāgošanās dažādām situācijām.
Šis process allaž ir ļoti izklaidējošs, jautrs, radošs, taču tai pašā laikā arī izaicinošs.
Šī darbnīca ir par brīvu un notiks angļu valodā, ņemot vērā, ka organizators nepārzina tik labi latviešu valodu. Neraizējies par savām angļu valodas zināšanām. Mēs jau esam to paveikuši ar franču, spāņu un itaļu tautām un tas nostrādāja!
Ja ir kādi jautājumi, droši sūti mums e-pastu!
Improvisational theatre has been invented in the 70’s in Canada. Now it is getting more and more popular across the world. The main aim of this new art was to popularise theatre. Basically, the actors don’t need to learn texts by heart. They just improvise what they want, but by respecting few rules.
The goal of this workshop is to show you during 2 hours what is an improvisation theatre training : warming-up exercises, playing different emotions, learning how to use the space, enhancing creative ideas and spontaneousness, listening to each other, getting to know basic rules, playing different roles in different situations.
It is always very funny, entertaining, inventive, and challenging.
It will be for free and in English language as our organiser don’t speak well Latvian. But don’t worry, you don’t need to speak perfectly well English. We already did that with French, Spanish, Italian people and it worked !!

If you have any questions, please feel free to send us an email.
Source: www.facebook.com