השקה חגיגית: עומר מושקוביץ בברבסבא באר שבע
עומר מושקוביץ - Omer Moskovich

mardi 22 de 20h00 à 23h00

Fuseau horaire : Jerusalem (GMT+03:00)

‎BarBaSaba beer garden ברבסבא‎
סבא ג'בטה, בית רסקו, רח' התקווה
Beersheba
Israel
אחרי תל-אביב, עומר והלהקה משיקים את האלבום החדש "צעדי רדיפה" בבאר שבע. זה באמת הולך להיות יוצא דופן ומרגש מאוד.
הזמרת והיוצרת הצעירה עומר מושקוביץ, מהיוצרות המבטיחות במוזיקה הישראלית, צוברת עוד ועוד קהל על הבמות בהופעות בפסטיבלים, בשיתופי פעולה עם אמנים כמו אביגייל רוז ואריק ברמן ובעקבות אלבום הבכורה המדובר שלה, "צעדי רדיפה"', אותו הפיק תמיר גורדין. מצוידת בלהקה, עומר מוכיחה שהיא קול חדש במוזיקה הישראלית. הטקסטים החשופים שלה לא מותירים אנשים אדישים ומשקפים את הכאבים והפחדים המאפיינים את הדור שלה לצד אירוניה והומור עצמי. היא מרבה לכתוב על נושאים שלרוב לא נשמעים במוזיקה הישראלית. על הלבטים ברווקות ובדרך להורות ("שאהיה אמא"), על תחושת הניכור בזוגיות ("מכילה"), על פוליטיקה מהמקום האישי (''דבר מה מעודד על כאן'') ועל הרצון של רבים מאתנו להיות באור הזרקורים ("כתבו עלי"). באלבום משתתפים מוזיקאים רבים ואפשר למצוא בו השפעות של אינדי פופ אלקטרוני, אלטרנטיבי.
ההופעות של עומר ידועות כמפגן של פרפורמרית נדירה בו היא מניעה את הקהל בין צחוק לבכי במהירות וכמי שיודעת לפגוע במדויק בתחושות מוכרות.
עבור הסינגל הראשון שלה, "קל להתאהב בי", עומר הצליחה להיכנס לחתונות אמיתיות ובשעת אמת לצלם בהן את הקליפ, שעורר סערה ברשת. תוך ימים זכה הקליפ ליותר מ-70 אלף צפיות בפייסבוק.
מן הביקורות על הסינגל ''קל להתאהב בי'':
עומר מושקוביץ שרה וידוי כואב על דעיכת האהבה. הקלות שבה מתאהבים, הקלקול שבא אחרי, גם היופי שדוהה. האפשרויות: "לגסוס לאט ביחד/ או למות לבד בבת אחת". מושקוביץ קרובה מאוד לעצמה. במקצב האיטי הזה היא שרה את ההכרה שמשהו לא עובד אצלה ביחסים בינה ובינו. מיוחד המעבר בין השירה המהורהרת משהו למבע הדרמטי. טון הדכדוך הוא סיסמוגרף הרושם במדויק את גלי התחושות.. קל להתאהב בשיר הכאב הזה. יוסי חרסונסקי.
עומר שוטחת בקול מתרפק ומלא כנות את מניפסט הרווקה עייפת הדייטים, שחיה את הציניות ומנסה לראות דרכה איך אפשר, ועדיין רצוי, לשאוף לקרבה ואפילו, לא עלינו, לאהבה. עמי פרידמן YNET .
כל האלבום החדש:
http://apple.co/2uMvpsZ
הקליפ החדש: קל להתאהב בי
https://youtu.be/83PNJfWtkUk
Source: www.facebook.com