Kūrybinės dirbtuvės su grafike Kristina Norvilaite
Valstybinis Vilniaus Gaono žydų muziejus/ Vilna Gaon State Jewish Museum

mardi 22 de 17h30 à 19h00

Fuseau horaire : Vilnius (GMT+03:00)

Valstybinis Vilniaus Gaono žydų muziejus/ Vilna Gaon State Jewish Museum
Naugarduko g. 10/2
LT-01309 Vilnius
Lithuania
***Registracija sustabdyta***
Rugpjūčio 22 d. 17.30 val. muziejaus Tolerancijos centre (Naugarduko g. 10/2, Vilnius) įvyks kūrybinės dirbtuvės su grafike Kristina Norvilaite. Apžiūrėję menininkės iš Pietų Afrikos darbų parodą „Rhona Gorvy: kūrybinės įžvalgos“, kartu su K. Norvilaite gilinsimės į grafikos technikos paslaptis ir patys kursime naudodami atspaudus.
K. Norvilaitė – Lietuvos dailininkų sąjungos narė, grafikė, knygų dailininkė, parodų kuratorė ir meno akcijų autorė, galerijos Kristina Norvilaitė įkūrėja. Ji rengia edukacinius grafikos užsiėmimus Santariškių klinikų Vaikų ligoninėje, bendradarbiauja su teatro ir kino industrija, kuria tarpdisciplininius projektus viešosiose erdvėse. K. Norvilaitė yra gavusi LR Kūrėjo stipendiją, surengusi per 30 personalinių parodų, jos darbai pristatyti grupinėse parodose Europoje ir Amerikoje.
Ketinančius dalyvauti kviečiame registruotis el. paštu muziejausedukacija@gmail.com. Įsigijus muziejaus lankymo bilietą (suaugusiems – 3,00 €, studentams, senjorams – 1,50 €), dalyvavimas kūrybinėse dirbtuvėse papildomai nieko nekainuos. Kūrybos priemonės bus suteiktos vietoje, o savo sukurtus darbelius galėsite išsinešti atminčiai.
Source: www.facebook.com