Królewicz Olch - pokazy przedpremierowe w Muzie
Kino Muza w Poznaniu

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

Du 13/08/2017 19h15 au 15/08/2017 23h00/strike>

Kino Muza w Poznaniu
Święty Marcin 30
61-805 Poznan
Poland
Kino Muza w Poznaniu i M2 Films zaprasza na przedpremierowe pokazy najnowszego filmu Kuby Czekaja.
Terminy pokazów:
➡ 13.08.2017 | NIEDZIELA | godzina 19:15
➡ 15.08.2017 | WTOREK | godzina 21:30
KUP BILET: http://www.kinomuza.pl/repertuar/film/1414
---
Oryginalny, zachwycający wizualnie i przejmujący film Kuby Czekaja, jednego z najciekawszych polskich twórców młodego pokolenia – "Królewicz Olch" z Agnieszką Podsiadlik, Staszkiem Cywką i Sebastianem Łachem w kinach od 18 sierpnia!
"Królewicz Olch" to drugi pełnometrażowy film Kuby Czekaja, zaraz po wizjonerskim "Baby Bump", zrealizowanym w ramach La Biennale College di Venezia. Film o dojrzewaniu bez trzymanki, surrealistyczny i utrzymany w teledyskowym tempie, zawojował polskie oraz międzynarodowe festiwale, a "Królewiczem Olch" Kuba Czekaj potwierdził swój status jednego z najciekawszych polskich twórców młodego pokolenia, również w oczach zagranicznych krytyków.
Autorem zdjęć do „Królewicza Olch” jest Adam Palenta, montażem zajął się Daniel Gąsiorwski, za kostiumy odpowiadała Aleksandra Staszko, a za charakteryzację Aleksandra Dutkiewicz. Autorem muzyki do filmu jest Bartłomiej Gliniak, a za realizację dźwięku odpowiadał Radosław Ochnio. Kierowniczkami produkcji były Agata Szymańska i Magdalena Kamińska.
"Królewicz Olch" to produkcja Studia Munka, działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich. Koproducentami obrazu są Telewizja Polska, Odra Film oraz Studio Produkcyjne Orka. "Królewicz Olch" był współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej oraz przez Dolnośląski Fundusz Filmowy. Dystrybutorem filmu jest M2 Films.
---
[OPIS FILMU]
Wybitnie utalentowany chłopak (Staszek Cywka) jest oczkiem w głowie apodyktycznej matki (Agnieszka Podsiadlik). Ich więź jest nierozerwalna, są razem przeciwko całemu światu. To jednak tylko pozory… Podczas gdy on pragnie być zwykłym nastolatkiem, matka wymusza na nim udział w międzynarodowym konkursie naukowym. Gdy on marzy o kolegach i pierwszej dziewczynie, ona przeprowadza ich do innego miasta, by mógł studiować na uniwersytecie. Wszystko zmienia się, kiedy w ich życiu nagle pojawia się mężczyzna (Sebastian Łach), a nastoletni geniusz przestaje być centrum wszechświata.
Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=O8tE49Ic63A
Source: www.facebook.com