Černá Hora - krásná, známá i tajemná (David Hainall)
Kolem světa

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

mar. 19/09/2017 de 19h00 à 21h00/strike>

Centrum Černý Most
Chlumecká 765/6
19819 Prague
Czech Republic
Přednáší David Hainall
===
Černá Hora patří bez nadsázky k nejkrásnějším zemím Evropy. Rozlohou malý balkánský stát v sobě ukrývá nejen divoké těžko přístupné hory a hluboce zaříznutá říční údolí, ale i povlovné travnaté horské hřebeny, na kterých se prohání stáda koní. Salaše pastevců, jejich stáda ovcí a krav a věčně usměvaví, pohostinní a hrdí lidé provází tuláky téměř při každém kroku v horách a podhorských vesnicích. Vydejte se s námi na pěší i cyklistické putování národními parky Durmitor a Biogradská Gora. Atmosféru historických středověkých přímořských měst okusíme v Kotoru v zátoce Boka Kotorská a v Budvě. Závěr putování bude patřit návštěvě světoznámého pravoslavného kláštera Morača.
===
Program probíhá v prostorech kina CineStar v Centru Černý Most. Celoroční cyklus pravidelných cestovatelských úterků organizuje a uvádí Karel Wolf (www.kolemsveta.cz). Chcete být součástí programu? Napište na info@kolemsveta.cz.
==
Vstup je zdarma. Návštěvníci se však musí před vstupem prokázat, že jsou registrovaní do Věrnostního programu CČM nebo stačí ukázat nainstalovanou aplikaci Centra Černý Most.
===
více info na
http://centrumcernymost.cz/news-detail/ccm-prednasky-o-cestovani-v-centru-cerny-most
Source: www.facebook.com