Street Food festivāls Kalnciema kvartālā
Kalnciema iela

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

mer. 16/08/2017 de 18h00 à 23h00/strike>

Kalnciema iela
Kalnciema iela 35
LV-1046 Riga
Latvia
Street Food festivāla pirmie pasākumi pulcēja vairāk kā 4000 cilvēku un savu skatījumu par Street food kultūru sniedza tādi restorāni kā Rocket Bean Roastery, FERMA Restaurant, Valtera Restorāns, muusu TERASE, Dikļu pils restorāns, El Santo X, AsparaGoose, kā arī ēdienu kultūras entuziasti MESTY Gourmet, Fans of Oyster, Rullējums, Gvatar, Vespa Garazh, Skrīveru mājas saldējums, Burbuļvafeļu saldējums, Crepes Cafe, PARTY HOUSE - Event Agency.
Trešdien, 16. augustā, Street Food festivāla apmeklētājiem būs iespēja sastapt vēl vairāk ēdināšanas jomas profesionāļus un nobaudīt lieliskas maltītes.
Par pasākuma muzikālo noskaņu rūpēsies DJ, teritorija būs iekārtota tā, lai apmeklētāji varētu nesteidzīgi baudīt ēdienus un dzērienus dārzā pie galdiņiem un lai ikviens varētu saņemt ātrāk, nogaršot vairāk un baudīt ilgāk kāroto! Būs arī sportiskas aktivitātes ģimenēm kopā ar futbola skolu FS Metta.
Kalnciema kvartāls sadarbībā ar MESTY Gourmet ir uzsācis jaunu pasākuma tradīciju, kas veltīta Street food kultūrai ar mērķi to popularizēt Latvijā, iepazīt tuvāk pašmāju labākos restorānus, atraktīvākos darboņus un vienkārši ēst gatavošanas entuziastus.
Street food raksturīgas divas galvenās pazīmes – ēdiens tiek gatavots “uz ielas”, ēdienu busiņos, teltīs, uz griliem vai citām iekārtām turpat visu acu priekšā. Otrs – ēdiens tiek pasniegts jau pilnībā gatavs un ēdams uzreiz. Vēl svarīgi, ka ielu ēdieni parasti ir lētāki, nekā restorānu piedāvātais, bet bieži vien izceļas ar oriģinālām pagatavošanas tehnikām, dažādām inovācijām un prasmi īsā laika posmā kvalitatīvi apkalpot lielu skaitu cilvēku.
Spied "Nākšu" un uzzini pasākuma īpašos dalībniekus un ēdienkartes pirmais!
#streetfood #kalnciemakvartals #kalnciemaquarter #localfood
August 16 from 6PM Kalnciema Quarter invites to the third Street Food Festival.
Street Food Festival is devoted to the street food culture with the aim of popularizing it in Latvia and to get to know best local restaurants (Ferma, Valtera restorāns, Muusu Terase, Rocket Bean Roastery, etc.).
The entry is free. If weather conditions allow, the Street Food Festival will take place every Wednesday evening.
Source: www.facebook.com