Piektdienas pastaiga „Iznāc vakara gaismā”
Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs

Du 25/08/2017 14h00 au 26/08/2017 02h00

Fuseau horaire : Riga (GMT+03:00)

Ventspils
Jūras street 36
3601 Ventspils
Latvia
Jau 25. augustā ventspilniekus un pilsētas viesus priecēs šarmantākais Ventspils pasākums - Piektdienas pastaiga „Iznāc vakara gaismā”.
Pasākumu cikls sāksies jau pēcpusdienā Lielajā laukumā ar Piektdienas pastaigas POP UP restorāna seansu “Uz Valzivs klāja”.
Bet vakara gaitā mazliet meditatīvā ceļojumā aizvedīs virtuozais sitaminstrumentālists un komponists R.Zaļupe un pianists Raimonds Petrauskis ar programmu "Vasaras atmosfēras", pēc kuras sekos atraktīva koncertprogramma “Mīla un tango latviešu mūzikā”, kur muzicēs kvartets Undertango, soliste - Ilona Bagele un Latvijas Nacionālā teātra aktieris Gundars Grasbergs.
Vakars Lielajā laukumā turpināsies ar dejām Dj Mareka Amerika vadībā.
Maršrutā šoreiz ir vairāki jaunumi - divas jaunas apstāšanās vietas: Ventspils Nikolaja evaņģēliski luteriskās baznīcas dārzs, kur varēs baudīt dvēseles mūziku – “Svētdienas stīgu kvarteta” programmu “Piektdienas vakaram” un koncertprogrammu “Gaismas iedvesmotas” - Baiba Veismanes – Rezongas /soprāns/, Aijas Barovskas / vijole/, Egitas Ķīvičas /akustiskā ģitāra/ izpildījumā.
Otrs jaunums maršrutā ir Ventspils tehnikuma laukums, kur notiks elektroniskās mūzikas un gaismu simfonija “Ventspils Lighthouse”.
Savukārt Zaļā namiņa pagalmā visi tiek aicināti uz Lampu tirgu un foršu dzīvo mūziku.
Vecpilsētas tirgus laukumā par līksmu garastāvokli rūpēsies Dailes teātra aktieru grupa ILGA, piedāvājot koncertu "Tik dēļ Jums, daiļās dāmas!" , pēc tam jestra ballīte ar grupu Roja.
Arī pašiem mazākajiem ventspilniekiem būs sava izklaidējoša programma “Krāsu dārzs” Dzirnavu laukumā kopā ar Blīkšķu Bannijiem un sunīti Pluto.
Tāpat būs iespēja klausīties balkonmūziku apmeklēt foto un citas mākslas izstādes, kā arī īpaši pasākumi notiks pilsētas krodziņos un kafejnīcās.
Source: www.facebook.com