Kiepski piątek: The Spouds, wczasy, Sue Ryder / Pogłos / 13.10
Pogłos

ven. 13/10/2017 de 20h00 à 23h00

Fuseau horaire : Warsaw (GMT+02:00)

Pogłos
Burakowska 12
Warsaw
Poland
start: 20
wjazd: 15 zł
Jesteś pechowy/a nie tylko w piątki? Lubisz zwykłe kapele zwykłych chłopaków śpiewających o zwykłym życiu? Nie przeszkadza Ci, że jest dużo innych imprez na mieście, bo i tak nikt by Cię na nie nie zaprosił? Pechowy piątek to rozwiązanie dla Ciebie. Jedyny dzień, w którym nie tylko twoje życie jest nie takie jak powinno. Świętuj piątek 13-go w klubie Pogłos. O soundtrack zadbają:
The Spouds – zespół kolegów ze szkolnych ławek, którzy przeżyli już wystarczająco, żeby napisać kilka piosenek o ciężkim życiu i jeszcze zbyt mało, żeby się rozpaść. Kilka miesięcy nagrali nowy album, który nie wiadomo, kiedy zostanie wydany, bo jest w fazie miksów. Ludzie pisali, że podobne do Sonic Youth, At the drive-in, Trail Of Dead, Unwound, Drive Like Jehu, Cursive, MeWithoutYou i Modest Mouse. Poza Spustami chłopiny grają w Spirits Of The Air, Brooks Was Here, Evvolves Hanako i The Freuders
https://www.facebook.com/thespouds/
https://thespouds.bandcamp.com/album/fear-is-the-new-self-awareness
https://www.youtube.com/watch?v=ren4wfSIrw0
https://www.youtube.com/watch?v=X1neLNdwtE0
Wczasy, dawniej wywczas, to wypoczynek połączony ze zmianą środowiska, otoczenia, klimatu. Duet Wczasy tworzy dwóch chłopaków wychowanych, mniej lub bardziej, w latach 90. Ich muzyka jest jak niskobudżetowe wakacje - nieprzewidywalna. Raz uderzają zimną falą lub synth popowym przebojem w stylu lat 80, innym razem nostalgiczną gitarową piosenką przywołującą wspomnienia z lat 90. Trudno powiedzieć co będzie następne, bo Wczasy to zawsze beztroska i łamanie reguł.
https://www.facebook.com/vvczasy/
https://placidpersonrecords.bandcamp.com/album/1000-problem-w
SUE RYDER - punk'n'roll / Warszawa
Chłopaki z Warszawy grają punk'n'rolla (trochę) i śpiewają o uniwersalnych wartościach takich jak ustępowanie miejsca paniom w tramwaju.
i odpowiednich rozrywkach dla zwierząt. Średnia długość kawałków wynosi 1:40. Lepiej nie pal szluga jak zaczynają grać bo trafisz na ostatni numer.
sueryder.bandcamp.com
youtube.com/watch?v=6spnv5BAuYw
Source: www.facebook.com