03.11 W-wa: Youth 2 Youth Weekender
DoOrDie

ven. 03/11/2017 de 19h00 à 2h00

Fuseau horaire : Warsaw (GMT+02:00)

Pogłos
Burakowska 12
Warsaw
Poland
DoOrDie i Youth2Youth zapraszają na:
YOUTH 2 YOUTH WEEKENDER
Czy hard core w Polsce ma się dobrze? Zamiast spędzać czas przed komputerem bawiąc się w krytyka odpowiedz nam na to pytanie wprost, tak jak to się robiło kiedyś - wpadnij na jeden z naszych trzech koncertów, zatańcz i pośpiewaj z nami.
Ruszamy w trasę Youth 2 Youth, zabieramy ze sobą prawie wszystkie zespoły związane z naszą wytwórnią, te które już się wydały lub wydadzą się w najbliższym czasie. Ta trasa to też nasz hołd dla takich nazw jak Youth Culture Records, Refuse Records, Pasażer, NNNW, STC, The Essence, Trująca Fala, Shing, QQRYQ i wiele wiele innych mniejszych i większych labeli. Mamy na półce trochę płyt i mamy świadomość, że gdyby nie Ci ludzie, bylibyśmy dzisiaj w zupełnie innym miejscu, mamy tę radość być częścią niezależnej sceny hc/punk i wiemy na pewno, że wpływ na to mają ludzie związani z tymi nazwami. Uczymy się od najlepszych.
W Y2Y jest nas trzech ogarniających wydawanie zespołów, prócz tego jeden z nas robi zina, drugi robi go od lat i nie może sfinalizować, a do tego lubi długo wysyłać zamówienia, a trzeci rysuje i mówi jaki kolor jest fajny. Organizujemy też koncerty, gramy w kapelach. Ale tak naprawdę nie zamykamy się na naszą trójkę i w sumie jest nas sporo i wiele osób daje coś od siebie, a mama naszej koleżanki uszyła nam fajny banner- spotkasz nas wszystkich na tych koncertach, mamę koleżanki może też.
W czasie naszego wypadu będziemy też zbierać kasę dla fajnych dziewczyn, które bezinteresownie pomagają w Częstochowie bezdomnym kotom - Częstochowskie Koty do Adopcji, to bardzo fajna akcja i pomóż im, bo robią bardzo dobrą robotę, nie tylko w naszym mieście, ale i w całym regionie! Więc uwaga, całą górkę z koncertu, po opłaceniu kosztów przeznaczamy na zwierzaki, idzie zima i kociaki muszą mieć ciepłe domy i pełne brzuchy. Yo!
Zabieramy ze sobą wszystkie zespoły związane z Youth To Youth:
BRIGHT LIGHT – podobno zamiast serca mają węgiel, ale to złote chłopaki. Na koncerty jadą z nowym materiałem i jak się uda może zabierzesz ten materiał do domu i posłuchasz w samotności.
https://brightlight.bandcamp.com/
https://web.facebook.com/brightlighthc/
HEATSEEKER – Warszawa. Solidny kop w ryj! Jedli już z niejednego pieca i słychać, że to profeska. Ich basista na scenie może i wygląda groźnie, ale to bardzo miły człowiek. „Gdzie są nasze kasety na koncert?!” - krzyczał na nas Dominik, no i ją wydaliśmy! Jeden z nas na ich koncercie w Serbii oszalał i biegał bez koszulki!
https://heatseekerhc.bandcamp.com/
https://web.facebook.com/heatseekerhc/
VICIOUS X REALITY – Częstochowa Straight Edge. W prawdzie płyty wydają w Refuse Records i Black Wednesday, ale część z nich tworzy Y2Y, więc niech im będzie, że jadą.
https://heatseekerhc.bandcamp.com/
https://web.facebook.com/viciousxreality/
RADIANCE – z różnych stron, w większości ze wschodu, ale Kraków ich połączył. Grają jak w latach 90-tych, jeśli masz w szafie za dużą koszulkę to pora ją założyć i ukraść trochę blond farby do włosów mamie.
https://radiancehc.bandcamp.com/
https://web.facebook.com/radiancehc/
PROTEIN – debiutanci, na razie wiadomo o nich tylko, że są straight edge, a ich wokalista lubi dużo pisać. Mają zabrać na trasę swoje demo.
Częstochowskie Koty do Adopcji
https://www.facebook.com/CzKdA/
Miejsce: Pogłos (Burakowska 12, W-wa)
Start: 19.00
Wjazd: 20
Source: www.facebook.com