DJ BoBo Mystorial Tour 2017
DJ BoBo

sam. 30/09/2017 de 19h00 à 23h00

Fuseau horaire : Tallinn (GMT+03:00)

Saku Suurhall
Paldiski mnt. 104b
13522 Tallinn
Estonia
DJ Bobo toob lavajuubeli puhul Eestisse müstilise "Mystorial" kontserdituuri
Üle maailma palavalt armastatud DJ Bobo toob sel sügisel Tallinna müstilise, efektse ja fantaasiarohke kontserdituuri “Mystorial”. Sel aastal oma 25. aastat laval tähistav artist lubab kõiki põlvkondi puudutava kontserdikavaga viia külalised unustamatule teekonnale.
DJ Bobo alias Rene Baumann on müünud üle 15 miljoni albumi, olnud lugematutel kordadel muusikaedetabelite tipus ja teeninud kümneid muusikaauhindu üle maailma. Tema varajast loomingut iseloomustavad palmid, lahtised autod ja mõnusad suvised rütmid. Muusikataevasse on DJ Bobo ennast viinud lauludega “Everybody”, “Freedom” ja “Keep on Dancing”. Viimastel aastatel on muusik toonud lavale visuaalselt efektsed ja saladuslikud kontserdietendused, mille vastukaja on fännide ja kriitikute poolt ülimalt positiivne. “DJ Bobo loob ennast iga kord nullist.
Kontserdituur “Mystorial” toob Saku Suurhalli lavale kümned tantsu- ja laulunumbrid efektsetes kostüümides esinejatega, keda toetab põnev videolahendus ja võimas pürotehnikashow. DJ Bobo ise on septembris Tallinna jõudvast etteastest väga elevil. “Selle juubelituuriga tahame me inimestele väga palju anda. “Mystoriali” külalised saavad osa hämmastavast ja põnevast ajarännakust, mis jääb nende mälestustesse pikaks ajaks,” lubas artist. DJ Bobo loodud liveshow on täis üllatusi ja meelelahutust, mis sobilik kogu perele. Lisaks uutele lauludele saab kontserdil kuulda kindlasti ka tema armastatud vanu hitte.
DJ Bobo saabub Tallinna 30. septembril ja esineb Saku Suurhallis. Piletid on müügil Piletilevis
Vaata tuuri tutvustavat videot siit:
https://www.youtube.com/watch?v=ybJ2DL-cVPA
Source: www.facebook.com