Kontsert: Moriah Woods (USA/POL)
Kohtla-Nõmme Rahvamaja

ven. 15/09/2017 de 21h00 à 0h00

Fuseau horaire : Tallinn (GMT+03:00)

Kohtla-Nõmme Rahvamaja
Kooli 9
30503 Kohtla-Nõmme
Estonia
Ainulaadne õhtune kontsert!
Kohtla-Nõmme Rahvamajas
15 septembril kell 21:00. Pilet 5 €
Piletite müük ja laudade broneerimine Kohtla-Nõmme Rahvamajas. Rohkem infot: 33 25 174, kultuur@kohtlanomme.ee
Helistades numbrile 56985434 (eesti, vene) saad kokkuleppida kuidas saab osta pileteid Jõhvis, Kohtla-Järvel, Sompas, Iidlas.
Töötab baar, Leena Koduköök OÜ!
Lavale astuvad:
Müstiline Nimetu Bänd (EE)
https://www.facebook.com/kohtlanommerahvamaja/videos/1927889114166902/
Müstiline Nimetu Bänd on Ida-Virumaal tuntud, näiteks on nad esinenud Kohtla-Nõmme Lastekaitsepäeval ja Jaanipäeval. Tavaliselt nad on laval kahekesi, seekord saab kuulda neid laiemas kooseisus.
Moriah Woods (USA/POL)
https://youtu.be/uJsd2ok7AmQ
Alustas klassikalise muusika mängimist viie aastaselt ja jätkas keskkooli ajal. Aastal 2007 alustas ta maa avastamist ja avastas Lääne-Ameerika osariikide tänavamuusikud. Ta sai inspiratsiooni nende toorest ja jõulisest eneseväljendusest. Ta pühendas oma aja ringi reisimisele ja erinevate instrumentide mängimisele koos põrandaaluste folk bunk bändidega, kes olid (keelatud) väljatõrjutud. 2009 aastal pöördus tagasi koju Colorado mägedesse, võttis kätte kitarri ja hakkas oma laule kirjutama. Panjo lisandus tema loomingusse hiljem. Tema klassika muusika taust segunes folk pungiga. Tema armastus suure ja tugeva, mis on segatud madala ja delikaatse vana Ameerika audentse eneseväljendusega, loob modernse sügava, võimsa, aga samas vanamoodsa muusikalise kõla.
Pärast kolimist 2014 on Moriah mänginud kõigis suuremates Poola linnades, seitsmes erinevas Euroopa riigis. Ta lõi kolme teise poola muusikuga bändi The Feral Trees. Tuli välja nende esimene album, mis on nimetatud Poola aasta albumiks. Bänd on esinenud vabaõhufestivalil Gdynias, Off festival 2016 ja Sziget festivalil Budapestis.
Moriah jätkab oma enda sooloprojekti arendamist. Koos Michal Gross trummidel ja Mariusz Antas bassil. Esime täispikk album - „The Road to Some Strange Forest” tuli välja 1 oktoobril.
Source: www.facebook.com