Tasuta webinar: Lase lahti minevikust ja saavuta oma eesmärgid!
Edu Akadeemia

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

lun. 14/08/2017 de 19h00 à 20h00/strike>

Edu Akadeemia
10144 Tallinn
Estonia
Meiega on elu jooksul juhtunud palju asju, mis meie elujõudu kinni hoiavad: emotsionaalsed hetked, õnnetused jne. Paraku väga suur hulk inimesi laseb nendele varasematel negatiivsetel kogemustel kogu oma ülejäänud elu juhtida.
Hea uudis on see, et need kõik on võimalik lahti harutada ja oma vägi tagasi saada. See aitab sul elada õnnelikumat elu ja saavutada eesmärke, mille täitumisest sa pole julgenud isegi unistada.

Sellel naistele suunatud webinaril saad teada:
* Kuidas vabastada oma elujõud ja lahti lasta minevikust, et läbielatud negatiivsed kogemused ei mõjutaks su tulevikku.
* Elujõu tsoonid, mis hoiavad sind tagasi ja kuidas neid kasutada, et oma ellu soovitud tulemusi tuua.
Webinarile registreerumine: http://tinyurl.com/webinarceil

Webinari külaliseks on Ceil Stanford - coach, ettevõtja, investor, ema ja vanaema.
Edu Akadeemia üks asutajatest Roland Tokko on osalenud ka Ceili koolitusel ja coachingul 2012 aastal ja see on tema kommentaar:
"Vaatasin huvi pärast järele, mis olid mu tulemused enne ja pärast Ceiliga töötamist. Mu enesekindlus oli äärmiselt madalal, lausa punases, kõige madalamas tsoonis (Ceil räägib ka webinaril punasest, kollasest ja rohelisest tsoonist, kus sa oma eri eluvaldkondades paikned). Samuti oli minu tegutsemise tase punases ehk ma teadsin, et ma ei võta ette neid asju, mis ma peaksin peamiselt oma hirmust.
Peale Ceil'ga töötamist jõudis mu enesekindlus kollasesse tsooni ja tegutsemise tase lausa rohelisse. Täna on need mõlemad väga kõrgel ja loonud suurepäraseid tulemusi.
Olin vahepeal juba unustanud, et sellist tööd endaga olen teinud, kuid oma minevikust lahti laskmine on äärmiselt vajalik, et edasi liikuda ja see on suurepärane, kui kellelgi on toimiv süsteem, kuidas seda teha - see on Ceilil olemas, nii et kui sul on võimalus, siis kindlasti soovitan tema protsessidest osa saada."

Ceil’i peetakse juhiks, kes avaldab teistele suurt mõju, oskuslikult juhtides neid arendama nende sisemisi tšempione ja muutma oma elusid erilisel moel.

Ta kasutab personaalse ja tööalase arengu jaoks uuenduslikke protsesse, mis edendavad inimeste elusid üle maailma, olgu need ettevõtjad, ärijuhid, investorid, igasugused edasipüüdlejad, lapsevanemad, sportlased või esinejad.

Ceil õpetab lihtsasti rakendatavaid tehnikaid, mis annavad juurde enesekindlust ja parendavad märgatavalt igat eluvaldkonda. Enne, kui ta oma elukire ja -eesmärgi isikliku arengu teemadel leidis, jõudis ta 19 aastat kindlustuse alal karjääri teha.

“Üks sagedasemaid küsimusi mulle on see, kuidas küll võis juhtuda, et enesearengu valdkonda jõudsin.

Oma varastes kahekümnendates, peagi peale abiellumist avastasin, et ma ei tea, kuidas olla õnnelikus suhtes. Püstitasin endale seejärel tugeva kavatsuse selles lihtsalt “paremaks saada”. Hakkasin lugema enesearengu raamatuid ning asusin isikliku ja spirituaalse arengu teekonnale. Otsisin vastuseid küsimustele, mida olin endalt aastaid küsinud. Küsimusi nagu “Kes ma olen? Miks inimesed selliselt käituvad? Miks mina ise niiviisi käitun?” Osalesin arvukatel workshoppidel ja kursustel, et vastuseid leida.

Hilistes kahekümnendates õnnestus mul saada töökoht Fortune 500 kindlustusfirmas Dallases, Texase osariigis. Sattusin esimesse positiivsesse töökollektiivi oma elu jooksul ning mul vedas väga ülemusega, kellest sai minu esimene tõeline mentor ja eeskuju. Aegamisi täitsin oma unistuse ja eesmärgi jõuda tegevjuhi kohale ilma vastava kõrghariduseta, mis oli väga harv juhus.

Mõned päevad enne oma 40. sünnipäeva toimus saatuslik pööre: otsustasin, et ma ei kavatse elada ülejäänud elu samamoodi nagu viimased 39 aastat.

Registreerusin kursusele nimega “Dünaamiline kohalolu” ja sealt leidsingi vastused küsimustele, millele vastamiseks olin kulutanud kogu oma senise elu. Õnne kombel avastasin ka oma tõelise kire ja kutsumuse, millegi, mida ma siiralt teha tahtsin – teiste inimeste positiivse juhendamise, kuidas nad leiaksid oma tõelise mina.

Mu sissetulek kasvas 33%, mu suhted paranesid ning võitsin riikliku tunnustuse kui aasta parim kontohaldur. Tänu nendele märkidele teadsin, et see toimib. Mõistsin, et võin kasutada kõike õpitut ja aidata sellega teistel edendada misiganes eluvaldkonda.

Sel hetkel ei olnud mul aimugi, kuidas see üks otsus või kavatsus kogu mu elu suunda muuta võib. Tulemusena sattusin õigesse kohta õigel ajal ja kokku õigete inimestega. See aitas mind edasi ja tänu sellele ütlen alati, et kunagi ei tohi alahinnata oma kavatsuse jõudu.

2004. aastal otsustasin pühendada oma aja ja energia, et jagada enda teadmisi ja teadlikkust, inspireerimaks teisi olema parimad kõiges, mida nad teevad."

PS. Webinar on veebiseminar. Saad sellel osaleda ilma kodust lahkumata!
Registreeru webinarile: http://tinyurl.com/webinarceil
Source: www.facebook.com