Pochop sám seba I. Ivan Karnok + Adam Maté
SATORI STAGE

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

mar. 15/08/2017 de 19h00 à 21h00/strike>

SATORI STAGE
Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava
Slovakia
Ivan Karnok
Osobnostný rozvoj. Čo je to osobnostný rozvoj ? Veľakrát som túto otázku položil ľudom, dostal som naozaj rôzne odpovede. V jednej veci sme sa ale zhodli, je to práca na sebe, na svojom potenciáli. Pre mňa je osobnostný rozvoj zmysel môjho života. Už odmalička som veci a svet vnímal inak, veril som, že je možné všetko, veril som v neobmedzené možnosti ľudského potenciálu. Podarilo sa mi všetky tieto veci vo mne uchovať a nie len uchovať, ale aj neustále rozvíjať, bez ohľadu nato, ako som bol ovplyvňovaný okolím. Rád by som Vám predstavil osobnostný rozvoj, aký tu ešte nebol, preto chcem dopredu povedať, že nie je pre každého a pre slabšie povahy. Je pre ľudí, pre ktorých práca na sebe, na svojom vnútri hrá v ich živote významnú úlohu. Pre ľudí, ktorí chcú prekročiť svoje tiene a vyberajú si namiesto strachu, odvahu.
Adam Maté
Osobnostný rozvoj nie je moderný životný štýl alebo smer. Osobnostný rozvoj je životná cesta, ktorá sa môže začať kedykoľvek a za akýchkoľvek podmienok či udalostí. Vydajte sa spolu s nami na cestu, ktorá Vám pomôže znova precitnúť v tomto živote alebo dokonca sa znova narodiť. Váš skutočný život mimo ilúzií spoločnosti a ega môže začať práve teraz. Moje meno je Adam Maté a sebarozvojom sa zaoberám už sedem rokov. Kedysi som patril k väčšine, kedysi aj môj tieň bol väčší ako ja. Spravil som však rozhodnutie, ktoré mi zmenilo jak život, tak aj pohľad, ktorí nepozná akékoľvek mantinely, filtre či manipulácie kolektívneho vedomia. Na našich prednáškach Vám pripomenieme ako sa pozerať na život a hlavne na seba samých. Príďte si vypočuť naše skúsenosti, ktoré možno odštartujú alebo rozhýbu Váš život.
Ivan Karnok + Adam Maté
Naše cesty sa stretli pred 5 rokmi, kedy začala naša spolupráca. Dnes po 5 rokoch Vám chceme predstaviť a ukázať originálny systém rozvoja ľudského potenciálu. Príďte zažiť s nami chvíle a momenty, ktoré Vám môžu ukázať nový pohľad na život. Dokážte v sebe nájsť odvahu, ktorá dokáže víťaziť nad situáciami na ceste životom.
• Toto je 1. z 5tich prednášok a všetky na seba budú nadväzovať. Termíny ďalších budeme postupne uverejňovať.
1. Prednáška:
POCHOP SÁM SEBA – 19:00 – 21:00
15.08.2017 Mickiewiczova 9 Bratislava
V prípade informácii o mieste konania udalosti - 02/209 102 39
Popis:
Na úvodnej prednáške, budeš mať možnosť odhaliť do akej z 8 typov osobnosti patríš. Kto si? Podľa akých princípov funguješ? Uvedieme si príklady, o čo nám vlastne ide. Ďalej si povieme o princípe „Páchateľ/Obeť“, ktorý dennodenne zažívame. Do akej miery ti záleží na tom, čo si o tebe ostatní myslia? Čo vlastne chceš aby si o tebe okolie myslelo? Ako ťa to ovplyvňuje? Prečo sa točíme veľakrát v kruhu utrpenia? Potrebujeme utrpenie v našom živote ? Ktoré zažívame zbytočne, a ktoré nám pomáha rásť? A nakoniec si povieme o základnom postoji k životu, ktorý nám pomáha efektívne a s nadšením kráčať ďalej.
Obsah prednášky :
• Typológia osobnosti, - 8 osobnosti
• Rola obete, rola páchateľa
• Uznanie, dôležitosť
• Utrpenie
• Odvaha vs. strach
Dôležité informácie :
REGISTRÁCIA NA PREDNÁŠKU
Formou emailu – kde uvediete – Potvrdenie svojej účasti
(napr. Potvrdzujem svoju účasť na prednáške) + Meno a priezvisko.
Registračný email – ivankarnok@gmail.com
• Cena 1. Prednášky – 15 € / osoba (platí sa na mieste)
• Kapacita – 70 miest
• Toto je 1. z 5tich prednášok a všetky na seba nadväzujú
• Kontakt: 0911 963 090, ivankarnok@gmail.com
Source: www.facebook.com