Spektrofotometrija - spalvingi tyrimai
Kauno Tvirtovės VII Fortas

Évènement indisponible.

Selon le cas, de nouvelles dates appraîtront bientôt ou l'activité proposée sera définitivement supprimée.

mer. 16/08/2017 de 13h00 à 14h30/strike>

Kauno Tvirtovės VII Fortas
Archyvo g. 61
50157 Kaunas
Lithuania
Esi gimnazijos klasių moksleivis, savo ateitį matantis gamtos mokslų srityje? Moki apskaičiuoti moliarines mases bei sulyginti chemijos lygtis, tačiau apie modernios laboratorijos procesus tau teko tik girdėti?
Kauno tvirtovės VII fortas siūlo tau puikią galimybę pabūti tyrėjo kailyje ir praktiškai susipažinti su šiuolaikiniu analitinės chemijos metodu - spektrofotometrija. Mes tau įrodysim, kad moderni chemijos laboratorija - tai ne vien kolbos ir mėgintuvėliai. Itin tikslių tyrimų atlikimui yra naudojami kompiuterizuoti prietaisai, todėl šiuolaikinis chemikas turi mokėti ne tik maišyti tirpalus.
Programos metu tu pamatysi, kaip kompiuterio prižiūrimi optikos dėsniai draugauja su chemijos reakcijomis ir išgirsi, ką galima sužinoti apie tirpalą iš jo spalvos.
Jei įdėmiai klausysi, :) galėsi pats atlikti fosforo jonų koncentracijos matavimus tavo atsineštame vandens meginyje ir sužinoti daugiau apie chemijos mokslo vaidmenį gamtos apsaugoje.
Laukiame žingeidžių gimnazijos klasių moksleivių, kuriems gerai sekasi chemijos ir fizikos pamokose. Užsiėmimas vyks Kauno tvirtovės VII forto edukacinėje laboratorijoje, o dalyvavimas programoje - nemokamas!
Paskubėk registruotis - vietų kiekis itin ribotas. Tai padaryti gali parašęs savo vardą, pavardę ir amžių el. paštu mokykla@septintasfortas.lt .
Daugiau informacijos apie programą gausi telefonu +370 655 66550, o apie mūsų veiklą gali pasiskaityti tinklapyje www.septintasfortas.lt .
Source: www.facebook.com